Вінницький медичний коледж

Вінницький медичний коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4

Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо абітурієнтів
1 лютого 2020 (субота)
НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
з 11-00
в актовому залі коледжу
який знаходиться м. Вінниця, вул. Пирогова, 57
(зупинка "Мед. університет", район ринку "Урожай")

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

+38 0432 61 15 53

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Оцените материал
(1 Голосовать)

Циклова комісія іноземних мов сформована у 2011 році і забезпечує мовну підготовку студентів з англійської, німецької і французької мов та світової літератури на всіх спеціальностях медичного коледжу. До складу циклової комісії входять 10 викладачів, з яких 7 – вищої категорії, 2 – I категорії та 1 – II.

 175

1. Данілевич Оксана Петрівна - голова циклу, викладач англійської мови
2. Беднарчик Мирослава Вікторівна - викладач англійської мови
3. Гайдай Наталія Володимирівна – викладач англійської мови
4. Гайдаржи Олена Анатоліївна- викладач англійської мови
5. Галайденко Світлана Анатоліївна- викладач англійської мови
6. Рибіцька Ірина Григорівна- викладач англійської мови
7. Петляк Ірина Борисівна - викладач німецької мови та зарубіжної літератури
8. Сугак Оксана Іванівна- викладач англійської мови
9. Харитонова Олена Олексіївна- викладач французької та латинської мов
10. Шуткевич Тетяна Василівна – викладач німецької мови.
Науково-методична проблема, над якою працює циклова комісія: «Формування та покращення комунікативної компетентності студентів шляхом застосування інтерактивних та інноваційних технологій». Основною метою циклової комісії іноземних мов є:
 Виховання майбутніх медичних працівників авторитетними високоосвіченими людьми, носіями високої культури;
 Підготовка конкурентноспроможних випускників, адаптованих до життя в інформаційному суспільстві, яке швидко змінюється.
Заняття з іноземних мов проводяться не лише у стандартному аудиторному порядку, а й у позааудиторний час. Для студентів коледжу організовуються зустрічі з представниками Корпусу Миру, Центру Євроінтеграції, Вікно в Америку в обласній науковій бібліотеці ім. Тимірязева, у відділі літератури іноземних мов. При навчанні іноземних мов активно застосовуються сучасні методики викладання, такі як: кейс-метод, рольові ігри, проектні методики, обговорення проблемних ситуацій, які сприяють формуванню у студентів інноваційного мислення та новітніх підходів до професійної справи. Для підвищення фахового рівня та педмайстерності викладачі іноземних мов беруть участь у методичних семінарах, науково-практичних конференціях, які проводяться у вищих навчальних закладах. Викладачі циклової комісії іноземних мов працюють над створенням навчальних посібників, словників, дидактичних матеріалів:
- посібник для самостійної роботи студентів-медиків «English for Unaided Students», Галайденко С. А.
- посібник з граматики та тестових завдань з французької мови, Харитонова О.О.
- посібник “Deutsch fur Medicinische Studenten” , ШуткевичТ.В.
- посібник “English For Medical Students”, Данілевич О. П.
- електронний посібник з предмету «Світова література», Петляк І. Б.
- посібник для студентів фармацевтичного відділення “English for Pharmacists” Беднарчик М. В.
Викладачі циклової комісії іноземних мов є авторами країнознавчого журналу "LINGUA", який видається англійською, німецькою, французькою та польськими мовами. Журнал створений для студентської аудиторії і є тематично спрямований. Розроблені теми: «Революція гідності», «Весна та її свята», «Новорічна пора», «Видатні люди епохи», “Вінниця - європейське місто”. В цій періодиці ми висвітлюємо цікаві події з життя коледжу та намагаємося творчо зацікавити свою аудиторію, спонукаючи їх до вивчення іноземних мов.

176

177

Викладачі циклової комісії залучають студентів до роботи в гуртках лінгвістичної секції, зокрема плідно працює гурток англійської мови “English Club”. Керівник гуртка Гайдай Н.В. організовує інформативні зустрічі, перегляди фільмів та проводить обговорення актуальних питань сьогодення. Викладач Петляк І.Б. організувала гурток «Птахи», де студенти можуть творчо втілити свої мрії. Клуб шанувальників французького кіно (викладач Харитонова О.О.), на засіданнях якого студенти можуть переглянути фільми та дискутувати на одвічні теми. Проводиться робота з обдарованими студентами, які беруть участь у науково-практичних конференціях, методичних об’єднаннях, дебатах. Щороку у коледжі проходить тиждень циклової комісії викладачів іноземних мов із надзвичайно цікавою та різноманітною програмою. Студенти беруть активну участь у акторських конкурсах, турнірах, вікторинах, брейн-рингах, дебатних іграх англійською, німецькою та французькою мовами. Циклова комісія іноземних мов успішно працює над збагаченням форм роботи завдяки активному творчому пошуку викладачів, мудрому наставництву, взаємодопомозі, що сприяє зростанню педагогічної майстерності і впливає на якість навчально-виховного процесу.