Вінницький медичний коледж

Вінницький медичний коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4

Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо абітурієнтів
1 лютого 2020 (субота)
НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
з 11-00
в актовому залі коледжу
який знаходиться м. Вінниця, вул. Пирогова, 57
(зупинка "Мед. університет", район ринку "Урожай")

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

+38 0432 61 15 53

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ХІРУРГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Оцените материал
(1 Голосовать)

З 1978 року циклову комісію очолює лікар-викладач вищої категорії, методист Ілясов С.В. У Вінницькому медичному коледжі більше 30 років також працюють викладачі – Новицька Л.А., Яшан З.О., Овчарук А.О. На цикловій комісії працює 12 викладачів. З них: 3 - викладачі – методисти (Ілясов С.В., Новицька Л.А., Постольнікова І.М.), старший викладач – Яшан З.О, 7 викладачів мають вищу категорію (Ілясов С.В, Овчарук А.О., Яшан З.О, Новицька Л.А., Постольнікова І.М., Паламарчук В.Б., Біліченко О.В.), 2 викладачі – першу (Рикачевський О.В., Ніколюк О.М.), 1 викладач – другу (Лисенко Н.М.), 2 викладачі – спеціалісти (Плакида А.О., Токар О.В.).

72

Циклова комісія співпрацює з науковцями ВНМУ ім. М.І.Пирогова.
Для відпрацювання та закріплення практичних навичок придбані сучасні муляжі та тренажери, а також нова аудівідео апаратура. Бази практичної підготовки з хірургії оснащені науково-методичними комплексами з практики та обладнані сучасним медичним інструментарієм та технікою, проведена реконструкція операційного блоку.

73

Циклова комісія постійно впроваджує і удосконалює методики освітнього процесу. Викладачами хірургії створено учбові фільми “Асептика та антисептика”, “Опіки”, “Онкологія”, “Гнійна хірургія”, “Травматологія”, “Перша долікарська допомога”.
Увага приділяється видавничій діяльності та методичній роботі. Випущено підручник Клінічне медсестринство в хірургії – Тарасюк В.С, Новицька Л.А., Новицький А.О. А також методичні рекомендації, профільні програми (Ілясов С.В., Новицька Л.А., Яшан З.О., Постольнікова І.М.) та тестові завдання для ліцензійного екзамену для медичних сестер Крок М.

74
В 2010 році проведена ювілейна конференція до 200-річчя народження видатної особистості М.І.Пирогова. У 2011 р. на базі Вінницького медичного коледжу проводилась науково-практична конференція, присвячена життю та діяльності вченого, лікаря-хірурга Войно-Ясинецького, православного святого, архієпископа Кримського та Сімферопольського Луки Кримського. В роботі конференції брали участь викладачі хірургії, фахівці Вінницького національного медичного університету, духовенство області та миряни.
У 2015 році на базі Вінницького медичного коледжу фахівцями «Медсанбату» були проведені заняття по наданню медичної допомоги пораненим та постраждалим в умовах АТО та інших бойових конфліктах по стандартам збройних сил США та НАТО. Ці заняття відвідали викладачі хірургічного циклу та студенти випускних груп фельдшерського та медсестринського відділень. На основі набутих знань та навичок переглянуті методики викладання предметів циклу (хірургія, вузькі спеціальності та предмети військової підготовки). У зв’язку з цим проведено обласні методичні об′єднання для викладачів хірургії регіону (майстер-клас) та для викладачів Захисту Вітчизни на тему «Організація та проведення рятувальних та інших невідкладних робіт. ПМД при надзвичайних ситуаціях мирного та воєнного часу».

75

Циклова комісія взяла участь в медичному об’єднанні викладачів фізичного виховання на тему «Надання невідкладної допомоги на заняттях фізичного виховання». Заходи аналогічного напрямку проведені для викладачів Захисту Вітчизни професіональних училищ області, школярів випускних класів 1-ї та 26-ї шкіл, учнів школи св. Миколая.
Активізації освітнього процесу та підвищенню рівня викладання предметів сприяє регулярне проведення олімпіад з отоларингології, офтальмології, а також професійного конкурсу «Ескулап» серед медичних сестер медичних коледжів регіону та України. Студенти Вінницького медичного коледжу 4 чотири рази займали перше місце в цьому конкурсі.
Значна увага викладачами циклу приділяється підготовці студентів випускних груп до ліцензійного іспиту "Крок". Удосконалення методики підготовки сприяє значному покращенню результатів екзамену. Ефективно підвищує знання гурткова робота, студенти виступають на науково-практичних конференціях, проводять освітньо-просвітницьку роботу. Гуртківцями були виготовлені стенди «Пневматорокс. Механізм дихання» та муляжі «Обстеження вуха», «Промивання сльозних ходів», «Анатомія носа», які дозволяють краще засвоїти програмний матеріал. Вони були представлені на обласній виставці в технічному коледжі, де отримали високу оцінку, про що свідчать грамоти та дипломи.
Колектив циклової комісії хірургічних дисциплін наполегливо працює по підготовці кваліфікованих медичних кадрів для незалежної України