Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ПЕРЕСТАЛО БИТИСЯ СЕРЦЕ ТАРАСЮКА ВОЛОДИМИРА СЕМЕНОВИЧА

Вторник, 15 Февраль 2022 14:44
Оцените материал
(0 голосов)

Тарасюк В.С.Адміністрація Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад. Д.К.Заболотного з глибоким сумом повідомляє, що 6 лютого 2022 року перестало битися серце  заслуженого лікаря України, професора Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова, директора Вінницького медичного коледжу з 1984р. до 2003 р. - Тарасюка Володимира Семеновича.

Він пройшов земний шлях з добром у серці до людей, з любов’ю до своєї справи, завжди в потрібну хвилину приходив на допомогу. У пам’яті всіх, хто його знав, назавжди залишиться світлий образ хорошого лікаря, відповідального керівника, щирої та доброзичливої людини!

Володимир Семенович народився у 1939 році в селищі Некрасове Вінницького району. Після закінчення школи був призваний до лав Радянської Армії. У 1961 році вступив до Вінницького медичного інституту ім. М.І.Пирогова. ТІрудову діяльність розпочав головним лікарем Ставещанської дільничної лікарні Хмельницької області. З 1970 до 1984 року працював заступником головного лікаря обласного онкологічного диспансеру. 1984 року захистив кандидатську дисертацію. У 1999 році йому присвоєно вчене звання професора кафедри мікробіології, технології, переробки та цивільної оборони (курс цивільної оборони).

На посаді директора ВМК ім.акад. Д.К.Заболотного, завдячуючи високому професіоналізму, таланту педагога та керівника, Тарасюк В.С. всі свої знання та уміння направляв на підняття рейтингу закладу, який за його керівництва здобув у 1985 році друге місце, у 1988 році перше місце серед вищих і середніх медичних та фармацевтичних закладів колишнього Радянського Союзу. Матеріально-технічна база коледжу відзначалась на конкурсах, виставках міжнародного рівня.

Володимир Семенович знайшов можливість, щоб у 1985 році розпочати будівництво нового навчального корпусу на 960 місць. Це стало великою подією для педагогічного та студентського колективів, адже навчальний процес почав проводитись в одну зміну та відкрились горизонти позаурочної роботи зі студентами.

Завдячуючи наполегливості та організаторським здібностям Тарасюка В.С. у 1990 році було побудовано дев’ятиповерховий гуртожиток, що дало можливість стовідсотково забезпечити студентів житлом під час навчання.

За керівництва Володимира Семеновича було відкрито медико-біологічний ліцей, почалась підготовка медсестер-бакалаврів, Вінницьке медичне училище ліцензовано а ІІ рівнем акредитації та отримало статус Вінницького медичного коледжу ім.акад.Д.К.Заболотного. На той час коледж став єдиним в Україні, де було відкрито спеціальність «Помічник військового лікаря – лейтенант строкової медичної служби».

Тарасюк В.С. опікувався проблемами не тільки свого коледжу, але як директор базового закладу відповідав за стан медичних училищ Вінницької та Житомирської областей.

Пам’ятаючи заслуги перед державою в грудні 2021 року Верховною Радою України Тарасюк В.С. був нагороджений грамотою та медаллю за заслуги перед українським народом.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! У пам’яті всіх, хто знав та працював з Володимиром Семеновичем назавжди збережеться пам’ять про його чудові людські якості, його доброзичливість та порядність.

Висловлюємо щирі співчуття усім рідним і близьким Володимира Семеновича Тарасюка. Хай Господь Бог дасть усій родині сил і терпіння пережити цю важку втрату, а світла пам’ять про Тарасюка В.С. назавжди залишиться у наших спогадах та серцях.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи...

Царство Небесне і Вічна Пам'ять!

Последнее изменение Четверг, 17 Февраль 2022 13:34