Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ МЕТОДИЧНИЮ РАДОЮ КОЛЕДЖУ

Среда, 08 Март 2023 09:08
Оцените материал
(0 голосов)

Відбулося чергове засідання методичної ради коледжу. Завідувачка фельдшерським відділенням Урюпа Наталія Іванівна розповіла про організацію роботи та критерії оцінки сайту коледжу, який є важливим джерелом інформації для студентів, викладачів, батьків та абітурієнтів. Сайт має чітку структуру та поповнюється актуальними документами.
А що потрібно для того, щоб успішно провести майстер-клас? Незвичайний початок, демонстрація, реальні історії та інші методичні рекомендації почули учасники методради від завідувачки фармацевтичним відділенням Постольникової Ірини Михайлівни, яка поділилася досвідом підготовки та проведення майстер-класів.
Голова циклової комісії акушерства та гінекології Лепетенко Оксана Степанівна акцентувала увагу на навчанні студентів на базах в закладах охорони здоров'я та гуртковій роботі для мотивації здобувачів освіти до професійного розвитку.
Завідувачка методичним кабінетом Сурсаєва Інна Станіславівна наголосила на перспективах співпраці нашого коледжу з іншими навчальними закладами міста та завершальному етапі атестації працівників.
Заступниця директора з навчальної роботи Лампіцька Оксана Казимирівна, підводячи підсумки, підкреслила, що наші викладачі щоденно проводять важливу кропітку роботу і у непростих умовах, але також готують студентів до участі в обласних олімпіадах.

Круглікова С.С.

Последнее изменение Четверг, 16 Март 2023 10:43