Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ВИСТАВКА "УКРАЇНИ ЩИТ"

Пятница, 10 Март 2023 22:02
Оцените материал
(0 голосов)

В рамках проведення виховної роботи зі студентами груп 3 фарм А (куратор Андрійчук Л.В.) та 2 лаб. (куратор Дубінська О.А.) було відвідано обласний краєзнавчий музей та виставку «УКРАЇНИ ЩИТ».
У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї з 11 жовтня експонують виставку, присвячену подіям Революції Гідності та російсько-української війни. На виставці представлені особисті речі, світлини, документи, військова форма та спорядження Героїв Небесної Сотні та воїнів російсько-української війни.
На лінії фронту тривають запеклі бої. Українські воїни гідно боронять територію нашої держави, даючи жорстку відсіч ворогові. Однак, мир і спокій українців дається занадто дорогою ціною – кров'ю і життями наших захисників. У цих боях Україна уже 9 років поспіль втрачає своїх найкращих синів і доньок.
"Герої мого краю. Азов" – це доповнення діючої виставки "України щит" розділом, присвяченим пам'яті вінничан – бійців полку "Азов", які віддали своє життя у боях за Україну.
З метою допомоги Збройним Силам України був внесений благодійний збір до однойменного фонду від групи студентів 3 фарм А Вінницького фахового медичного коледжу ім. Д.К. Заболотного.

\

Последнее изменение Четверг, 16 Март 2023 10:41