Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ЯК НЕВІД’ЄМНИЙ ЕЛЕМЕНТ ЯКІСНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Вторник, 25 Апрель 2023 16:14
Оцените материал
(0 голосов)

20 квітня 2023 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного на спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» за участю адміністрації ВМФК, викладачів ЦК фармацевтичних дисциплін, стейкхолдерів та здобувачів освіти спеціальності відбувся круглий стіл.

Стейкхолдерами виступили Лариса Просяник, голова правління Громадської організації «Вінницька обласна Асоціація фармацевтів «КУМ ДЕО»», Заслужений працівник фармації України, Людмила Варич, член  організації «Вінницька обласна Асоціація фармацевтів «КУМ ДЕО»», фармацевт КНП «ВОКМРЦВВРЗН ВОР» та Інна Гуцол, член організації «Вінницька обласна Асоціація фармацевтів «КУМ ДЕО»» та ФОП.

Метою заходу було залучення до продуктивної та конструктивної дискусії стейкхолдерів освітньо-професійної програми «Фармація». Понад годину обговорювався її зміст, зміст  навчальних дисциплін, перелік професійних компетенцій, важливих на ринку праці.

Оксана Лампіцька зазначила, що після ухвалення Закону України «Про фахову передвищу освіту», заклади фахової передвищої освіти отримали можливість розвивати нові, перспективні форми здобуття освіти: дистанційну, мережеву, дуальну, навчання на виробництві тощо. Тому задача зовнішніх стейкхолдерів визначити пріоритетні напрямки запровадження інновацій у фармацевтичній практиці, сприяти проходженню виробничих практик та надавати пропозиції щодо покращення якості практичної підготовки здобувачів освіти та формування необхідних компетенцій для опанування інноваціями в фармацевтичній практиці.

Інною Сірак було висвітлено широке коло питань, що стосуються працевлаштування випускників та проходження виробничих та переддипломної практики.

Лариса Просяник підтримала  напрямок розвитку спеціальності  226 «Фармація, промислова фармація» та готовність до подальшої співпраці, позитивно оцінила практичну спрямованість представленої освітньо-професійної програми, сфокусовала увагу на пропорційній теоретичній, практичній підготовці та достатньому врахуванні потреби здобувачів освіти в індивідуальній освітній траєкторії (25% вибіркових дисциплін).

Л.Варич та І. Гуцол  висловили побажання щодо конкретних навичок, яких вони потребують від випускників та запевнили, що готові сприяти практичній підготовці здобувачів фахової передвищої освіти, надавати їм можливість проходження виробничих та переддипломної практики.

Стейкхолдери ознайомили випускників спеціальності «Фармація, промислова фармація» з основними обов'язками та правами асистента фармацевта, які можуть обіймати первинні посади та запропонували бази проходження виробничої та переддипломної практики.

Завідувачка фармацевтичного відділення Ірина Постольнікова наголосила на важливості такої зустрічі задля обговорення актуальних питань з підвищення якості підготовки майбутніх асистентів фармацевтів.

Спілкування учасників круглого столу відбулося в доброзичливому та конструктивному руслі. Запропоновано продовжити співпрацю щодо підвищення якості фахової передвищої освіти, зокрема шляхом проведення гостьових лекцій, семінарів, обміну досвідом.

 

Последнее изменение Вторник, 25 Апрель 2023 16:18