Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ВМФК У ПРОФЕСІЙНО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ОСОБЛИВОСТІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ОПІКИ В ПЕРІОД СЕЗОННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ТА ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ»

Воскресенье, 30 Апрель 2023 16:08
Оцените материал
(0 голосов)

27 травня 2023 року відбувся професійно-практичний семінар «Особливості фармацевтичної опіки в період сезонних захворювань та військового стану». Ініціатором та організатором вищезазначеного заходу виступила Вінницька обласна асоціація фармацевтів «CUM DEO». Захід зібрав близько 100 учасників із різних куточків України: Харкова, Вінниці, Житомира. У рамках семінару було висвітлено 9 доповідей та проведений майстер-клас з теми «Рекомендації сумішей у щоденній практиці фармацевта».

         Незважаючи на важкі часи для України, цей захід відвідали завідувачка фармацевтичного відділення ВМФК, викладачі фармацевтичних дисциплін та студенти IІІ курсу спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» ВМФК.

        Мета семінару - обмін інформацією та знаннями науковцями, практикуючими лікарями та іншими професіоналами фармацевтичної галузі. Учасники професійно-практичного семінару обговорити нагальні питання фармації та ділилися своїми знаннями та досвідом у цій галузі.

       Це допомогло закріпити, поглибити, розширити та систематизувати теоретичні знання і практичні вміння студентів, які необхідні для розв’язання конкретних завдань у майбутній практичній діяльності асистента фармацевта.

        Під час освітнього процесу для підготовки кваліфікованих фахівців завжди важливим є набуття практичних навичок, які здобувач фахової передвищої освіти зможе застосовувати в майбутньому працевлаштуванні.

            Студенти відзначили, що інформація була цікавою і доречною. Вони застосують її на наступних практичних заняттях, а в подальшому у професійній діяльності.

Мирного нам усім неба та швидкої Перемоги!

 

Последнее изменение Воскресенье, 30 Апрель 2023 16:15