Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

НАГОРОДЖЕННЯ ДО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Вторник, 16 Май 2023 04:30
Оцените материал
(0 голосов)

12 травня у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Пирогова привітали медсестер з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри. Участь в урочистостях взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна та директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації Ольга Задорожна. 

За дорученням голови обласної Ради Вячеслава Соколового його заступник Ігор Івасюк привітав медсестер Вінниччини.

– Шана, повага та низький уклін за вашу невтомну працю. Нині, під час повномасштабної війни, пацієнтів стало набагато більше, і вони – складні. Але ви справляєтеся з цією роботою. Ваша праця – це збереження життя, врятовані долі людей та їхніх родин, – підкреслив Ігор Івасюк. –  Крім місії медичної, ви виконуєте ще й гуманітарну. Бажаю вам добра та тепла, будьте здорові, щасливі. Хай будуть здорові ваші рідні та близькі. Зі святом вас! 

За словами першої заступниці начальника обласної військової адміністрації Наталі Заболотної, «медичні сестри – це руки та серце лікарів».  

–  Ви, ті, хто доглядає та найбільше спілкується з пацієнтами та підтримує їх, часто мотивує й заряджає на одужання, – звернулася Наталя Заболотна до медсестер. – Розуміючи ті умови,  в яких зараз перебуває наша країна, ви взяли на себе дуже важку ношу. Інститут медсестринства продовжує розвиватися. Приємно, що сьогодні й на Вінниччині ми рухаємося вперед. Щиро дякую вам за вашу працю. 

Ігор Івасюк та Наталя Заболотна вручили Почесні грамоти обласної Ради та обласної військової адміністрації кращим представникам медичного сестринства Вінницької області.