Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ТИЖНЕВИК ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ СЕСТРИНСЬКОЇ СПРАВИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Автор  Понедельник, 18 Октябрь 2021 11:48
Оцените материал
(0 голосов)

Традиційно на початку жовтня циклова комісія сестринської справи проводить у нашому коледжі тижневик до Міжнародного дня людей похилого віку.

Організатором заходів у цьому році стала завідувач відділенням медсестринського догляду за пацієнтами похилого і старечого віку, викладач циклової комісії Шайдаюк Олена Іванівна. Під її керівництвом студенти групи 4 м/с В, учасники гуртка з дисципліни «Медсестринство в геронтології, геріатрії і паліативній медицині», виготовили емблему геронтології «Платан Гіпократа» – дерево, віком понад 2000 років, яке росте на острові Кос ще з часів «батька медицини». 4 жовтня 2021 року в центральному холі коледжу вони пропонували усім бажаючим викладачам і студентам зривати плоди «платана», кожен з яких містив побажання здоров’я і довголіття.

Гуртківці також провели акцію «Я за активне довголіття», в рамках якої розробили і виготовили власними зусиллями тематичне друковане видання «Активне довголіття: як дожити до ста?». Листівка-пам’ятка містить 10 «золотих правил» активного довголіття, дотримуючись яких з молодого віку можна збільшити свої шанси стати довгожителем. Учасники гуртка поширювали їх серед студентів коледжу, супроводжуючи усним роз’ясненням.

За ініціативи учасників волонтерської групи «Милосердя» 11 жовтня було організовано прогулянку з дружнім чаюванням для підопічних КУ «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку». Маршрут пролягав від пансіонату до пам’ятника льотчикам на проспекті Космонавтів, а потім по осінніх стежках зони відпочинку у Лісопарку. Волонтери рухали візки людей з інвалідністю, активно спілкуючись із ними, біля фонтану влаштували чаювання з печивом та солодощами. Під кінець зустрічі обмінялись дружніми побажаннями та зробили колективне фото на згадку.

Вперше у нашому коледжі організовано фотовиставку «Я люблю своїх бабусю і дідуся» у форматі слайд-шоу та мультимедійних презентацій, підсумки якої буде підведено 19 жовтня. Кращі роботи буде розміщено на сайті коледжу.

Викладач дисципліни «Медсестринство в геронтології, геріатрії і паліативній медицині» Кучанська Галина Борисівна, куратор групи 4 м/с Б, до Міжнародного дня людей похилого віку організувала серед своїх студентів конкурс мультимедійних презентацій. Кращою було визнано роботу Савицької Олександри, яку розміщено на сайті коледжу.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

Последнее изменение Вторник, 19 Октябрь 2021 15:31