Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Відкриті виховні заходи

Відкриті виховні заходи (27)

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ

Пятница, 10 Март 2023 22:30

09 березня 2023 року світова громадськість вшановує 209 річницю з Дня народження геніального поета, художника, мислителя – Тараса Григоровича Шевченка.

Без його творчості неможливо уявити сучасну Україну. Поезія Кобзаря відіграє ключову роль у формуванні національної свідомості та культури, є дорогоцінним спадком не лише для нинішніх, але й прийдешніх поколінь.

То ж не залишилися осторонь і студенти групи 1 ф А Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад.Д.К.Заболотного, які разом із викладачем української мови та літератури Коваленко Г.Г. відвідали Шевченківські читання «Ми – з Кобзаревого роду», що проходили у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Валентина Отамановського, зокрема побували за заході «Відкритий мікрофон «Читаємо Кобзаря»». Молодь слухала щемливі вірші Валентини Сторожук, Лариси Сичко, Алли Боровської, Світлани Травневої, не залишилися байдужими до виступу хорового колективу «Зустріч», який розпочав читання. Також лунали вірші Кобзаря французькою, польською та грузинською мовами.

9 березня група 1 ф Б провела відкриту виховну годину присвячену творчості та життєвому шляху видатногоко композитора, автора, медика Володимира Івасюка. Студенти групи розповіли цікаві факти з біографії композитора, про його не легкий шлях у творчості, пророчі тексти творів. Особливу увагу приділили найвідомішій в світі українській пісні "Червона рута", яка має цікаву історію створення, і звичайно разом із присутніми заспівали видатні пісні В.В. Івасюка, серед яких "Я піду в далекі гори", "Пісня буде поміж нас", "Балада про мальви".

ЮНАК КОЛЕДЖУ 2022-2023 Н.Р.

Среда, 22 Февраль 2023 13:03

22.02.2023 у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного відбувся традиційний конкурс на звання «Юнак коледжу 2022-2023 н.р.» з метою пропаганди освіченості, культури, здорового способу життя, різноманітних захоплень сучасного студентства, виховання патріотизму.

Учасники конкурсу:

  1. Бевз Владислав 3 з/т.
  2. Кокошко Дмитро 3 ф А
  3. Корольов Артем 3 з/т.
  4. Кучер Дмитро 3 з/т.
  5. Петровський Олександр 3 ф Б.
  6. Полозун Артем 4 ф Б.
  7. Селезньов Артур 3 м/с бак.
  8. Черній Дмитро 3 фарм А.

Ведучі конкурсу: Кушнірова Єсенія, Побережна Ольга 3фА.

Вітаємо переможця -  Селезньова Артура!

24 листопада 2022 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д. К. Заболотного проведено виховну годину-реквієм на вшанування пам'яті мільйонів загиблих від голоду українців "Голодомор 1932-1933. Скорботна пам'ять поколінь".
Голодомор, що прокотився потужною хвилею Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори. Правда про ці трагічні сторінки вітчизняної історії, про небачений масштаб злочину проти українського народу довгий час старанно приховувалася. Сьогодні державні інституції відверто заявляють про Голодомор як ретельно спланований, свідомий акт геноциду проти української нації.
Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок до незалежності, про кожну історичну віху, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося. Також 24.11 в коледжі було проведено виховний захід на тему «Голодомор 1932-1933 - скорботна пам‘ять поколінь"

УКРАЇНА - ЦЕ Я!

Суббота, 02 Июль 2022 06:49

Виховна година в групі 4 медсестри "Б" куратора Кучанської Г.Б.

 В групі 3м/с А 20.06.22 куратором групи Бондаренко Н.В. проведена патріотична виховна година на тему: "По всьому світу "Слава Україні!" Студенти виступили з доповідями: "Підтримка України країнами світу" (Гуменюк Вікторія),  "Українські зірки, які творять історію" (Чайковська Анастасія), «Думки захисників у віршах» (Хмура Анастасія та Осавлюк Світлана), авторський вірш-відеоролик "Україна сьогодення" (Кошина Софія), вірш-відеоролик "Герої не вмирають" (Іськова Анастасія), виконала пісню "Україна-це ми" Осавлюк Світлана та відеоролик студентів групи "Україна сьогодення".

 

 

 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ

Четверг, 02 Июнь 2022 18:55

Починаючи з 1988 року, 31 травня в Україні щорічно відзначається Всесвітній день без тютюну. За сприяння Відділу молодіжної політики Вінницької міської ради в Молодіжному центрі "Квадрат" проведено інтерактивний тренінг, спікером якого стала завідувачка фельдшерського відділення Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного Наталія Урюпа, а також Марія Болячок та Єлизавета Урюпа. Спікери-медики обґрунтували звичку паління та принципи її знешкодження, адже культ паління поширюється незалежно від віку, статті або ж національності. Які існують кроки відмови від куріння та ще багато інших корисних й здорових порад було освоєно на інтерактивному тренінгу. Психологічні експерименти та відвертий діалог з учасниками тренінгу спонукали молодь до досліджень власного здоров'я.

Prev12Next
Страница 1 из 2