Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Відкриті виховні заходи

Відкриті виховні заходи (57)

ЗА ЛАШТУНКАМИ МЕРІЇ

Среда, 12 Июнь 2024 12:18

30 квітня студенти групи 1 з/т з куратором Орловою В.Ф.  відвідали Вінницьку міську раду, ознайомились з роботою структурних підрозділів, зокрема, Відділу оперативного реагування «Цілодобова варта», Ситуаційного центру, Відділу молодіжної політики та Департаменту охорони здоровʼя.

Здобувачі освіти мали змогу спілкуватися із директором Департаменту охорони здоровʼя Олександром Шишом, розглядали, які інноваційні методи лікування використовують у наших лікарнях. Обговорювалися також принципи роботи гілки охорони здоров’я, оскільки медицина є одним з пріоритетних напрямків. Розуміння процесів управління та взаємодії між владними органами є важливим для майбутніх фахівців у галузі медицини.  https://www.facebook.com/story.p hp?story_fbid=927038389221888&id=100057472058570&rdid=l7QtIQg9j6Rr2dKH

Також із начальницею Відділу молодіжної політики Юлією Мончак  розбирали різноманітні аспекти молодіжної політики нашого міста, включаючи заходи з підтримки молоді, розвитку молодіжних ініціатив, зокрема, організацію тренінгів, семінарів та інших заходів для розвитку навичок, потенціалу молоді та співпрацю зі студентськими й молодіжними організаціями. https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=777168517890051&id=100067907291499&rdid=Ta9AjJv5Qct7euHX

Дякуємо нашому студенту Вільчинському Владиславу за організацію екскурсії, а також Вінницькій міській раді за можливість отримати практичний досвід та збагатити свої знання про механізми роботи місцевої влади.

Було цікаво та плідно провести час у такій конструктивній атмосфері.

Важливим результатом нашої зустрічі стало з’ясування можливостей подальшої співпраці.

Разом до Перемоги!

УРБАН КЛУБ «У МІСТА Є Я»

Среда, 12 Июнь 2024 12:12

Студенти групи 1з/т є постійними учасниками УРБАН КЛУБУ «У МІСТА Є Я».

Урбан рух «У міста є Я» – це щотижневі інтерактивні живі зустрічі для підлітків 10-17 років, під час яких за допомогою менторів розкриваються одна за одною одинадцять тем про територіальну громаду.

Урбан рух від фонду WNISEF реалізовується вже у 19 населених пунктах. Місією ініціативи є сприяння розвитку свідомої та активної позиції української молоді задля створення комфортного міського простору.

На останній зустрічі 25.04.24р. за ініціативи Відділу молодіжної політики Вінницької міської ради, на чолі з Юлією Мончак, депутата Вінницької міської ради Дмитра Мири, Креативного простору «LEVEL 80» та Центру «VinSmart», відбулась зустріч із директором Департаменту фінансів Вінницької міської ради Антоніною Лесь.

Під час зустрічі учасники обговорили, які можливі впливи на формування бюджету мають громадяни та які ключові пріоритети покладені в основу бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2024 рік.

Маєш бажання стати активатором/кою ініціатив та якісних змін у громаді? Тоді, Тобі до нас:)

За освіченою та ініціативною молоддю майбутнє! Разом до Перемоги!

Студенти 2 мс А з викладачем Л.О. Яковишеною взяли участь у соціальному проекті «Активна молодь – міцна громада» та стали переможцями у двох номінаціях «Фонд громади – запорука eспіху» та «Комфортне житло». Щиро вдячні КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» за продуктивний розвиток нашої молоді.

ПІКЛУЙМОСЬ ПРО ЗДОРОВ'Я РАЗОМ

Пятница, 26 Апрель 2024 14:49

23.04.24 продовжуючи роботу "Містечка здоров'я", присвяченого тижневику імунізації, організованого Центром контролю та профілактики хвороб МОЗ, працювали групи ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного 2 лаб, 2фБ, 2фВ з викладачами Коробко Ю.М. та Кульчиковською О.М.
На Європейській площі охочі безкоштовно вакцинувались від дифтерії та правця.
На локаціях містяни змогли перевірити рівень цукру в крові, зробити дослідження на наявність ВІЛ-інфекції, сифілісу та гепатиту, пройти дерматоскопію, ПЛР-тест на COVID, виміряти тиск та визначити індекс маси тіла.

18 квітня в Україні відзначають День заснування Товариства Червоного Хреста – найбільшої гуманітарної організації в нашій країні, яка вже понад сто років надає комплексну гуманітарну допомогу та підтримку найвразливішим верствам населення. Український Червоний Хрест реалізує свою гуманітарну діяльність по всій країні: 24 обласних та майже 200 районних організацій, в яких понад 8000 волонтерів щодня надають допомогу тим, хто цього потребує.
Учасники інформаційної групи, яка діє на відділенні медсестринського догляду за пацієнтами похилого і старечого віку, підготували до цього дня і провели тематичний захід. Студенти відвідали різні академічні групи коледжу, розповідаючи про багаторічну діяльність ТЧХ України від заснування і до наших днів, про право на використання емблеми і напрямки роботи у воєнний час, про волонтерський молодіжний рух та співпрацю коледжу з цією організацією.
Волонтери – це рушійна сила Українського Червоного Хреста і без вашої допомоги більшість справ були б неможливими. Нехай ця річниця стане поштовхом до нових досягнень, відкриє нові можливості та додасть енергії на шляху до успіху, яким ми йдемо разом!

Шайдаюк О. І.

РЕКРУТИНГОВИЙ ЗАХІД

Пятница, 26 Апрель 2024 14:46

20 квітня у Вінниці відбувся другий Всеукраїнський інформаційно-рекрутинговий захід «Обирай сам». Його організували для всіх, хто хоче більше дізнатися про умови служби у різних підрозділах, а також просто вільно поспілкуватися із професійними військовими.

На заході були представлені 20 різних військових підрозділів, вісім закладів освіти ЗСУ. Студенти групи 2 ф Г Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного відвідали цей захід, де мали можливість поспілкуватися з військовими, спробувати себе операторами дрону, приміряти каски, бронежилети, маскхалат кікімору, потримати в руках спорядження. Також оглянути фотовиставку «Вони обрали самі», долучитися до благодійного концерту, під час якого збирали кошти на бойові дрони.

ЗАХІД "ЯК ТИ ТАМ?"

Пятница, 26 Апрель 2024 14:43

20 квітня cтуденти та адміністрація Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного на чолі з директором Андрієвським Іваном Юрійовичем відвідали чудовий захід Вінницької філологині, Віри Ваганової під назвою «Як ти там ?».
Студенти мали нагоду послухати виступи Ігоря Юрковського, Михайла Моди та Миколи Свидюка. Слухачі отримали естетичне задоволення від чудового заходу.

Відео із заходу можна переглянути за посиланням

АКЦІЯ "ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"

Понедельник, 15 Апрель 2024 07:38
Prev12345Next
Страница 1 из 5