Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Майстер-класи

Майстер-класи (18)

8 березня 2023 р. у бібіліотеці Вінницького медичного фахового коледжу в рамках відкритої виховної години «Козацькому роду нема переводу» в групах 4 м\с Г (куратор Сакевич Л.Б.) та 2 фарм Б. (куратор Войтенко О.Г.) відбувся майстер-клас із Петриківського розпису. Спочатку студенти коледжу ознайомились із історією петриківського розпису, який має глибокі історичні корені. Адже, зародившись у вигляді простого селянського стінопису у ХІХ столітті, маючи тісний зв’язок із козацтвом, він пройшов з того часу великий шлях, здобувши міжнародне визнання, а 5 грудня 2013 року увійшов у Репрезентативний список нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Перегляд відеоекскурсії до села Петриківка створив незабутні враження у студентів. Художню частину - майстер-клас з петриківського розпису - провела художниця Рибак Галина Миронівна, яка прагне понад усе зберегти цей унікальний скарб, вкласти свій внесок у розвиток і поширення петриківського розпису, передаючи свої навички та знання молодому поколінню. Студенти коледжу із задоволенням провели час, повернувшись до витоків козацтва, намалювали народний символ України - калину, а дехто, навіть, відкрив нові таланти…

Війна для кожної людини та суспільства в цілому-надзвичайний психологічний подразник, який спричиняє тривалу стресову ситуацію. Тому постає нагальна потреба ознайомлення з практичними вправами та психологічними техніками надання базової психологічної допомоги людині в стані стресу.
Саме з цією метою, за сприяння адміністрації коледжу, з 13.02.23р. по 22.02.23р. практичним психологом Дробович Н.В. проведені майстер-класи з демонстрацією прийомів базової психологічної допомоги та дані практичні рекомендації, щодо стабілізації психіки, зниження і контролю рівня стресу під час воєнного стану у всіх учасників освітнього процесу.

МАЙСТЕР-КЛАС З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Автор Вторник, 07 Декабрь 2021 07:32

Оскільки більшу частину свого вільного часу сучасний студент проводить в Інтернеті, було б доречно привчити його використовувати навчальні інтернет-ресурси, а саме навчальні інтернет-сайти, які містять певну інформацію, об’єднану під однією адресою. 2.12.2021 р. викладач іноземної мови Беднарчик М.В. провела презентаційний онлайн майстер-клас з теми «Використання інтернет-ресурсів на заняттях з іноземної мови за професійним спрямуванням».

Викладачем іноземних мов Рибіцькою І.Г. був проведений майстер – клас на тему “Організація дистанційного навчання засобами Google Classroom” на базі Вінницького фахового медичного коледжу для викладачів коледжу.

МАЙСТЕР-КЛАС НА ТЕМУ: «АКТИВНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

 15.03.21 року викладач сестринської справи спеціаліст вищої категорії Наталія Бондаренко провела Майстер-клас на тему: «Активні методи навчання із застосуванням інформаційних технологій» на онлайн-засіданні обласного методичного об’єднання викладачів сестринської справи медичних коледжів Вінницької області.

На звернення адміністрації Подільського науково – технічного ліцею для обдарованої молоді, викладачі циклової комісії хірургічних дисциплін Біліченко О.В., Рикачевський О.В. організували та провели майстер клас з надання медичної допомоги при станах, що загрожують життю та здоров’ю, в умовах мирного часу та локальних бойових конфліктів.

Під патронатом директора Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, за сприяння адміністрації нашого коледжу, з 25.02.20р. по 27.02.20р. викладачами циклової комісії хірургічних дисциплін було забезпечено міжнародний тренінг по наданню допомоги при травмі.

На звернення директора КЗ «Подільський науково – технічний ліцей для обдарованої молоді» з приводу допомоги у проведенні занять з предметів « Захист Вітчизни» та «Основи медичних знань і домедичної підготовки», для учителів закладу та учнів 11-х класів, викладачі циклової комісії хірургічних дисциплін Біліченко О.В.,Ілясов С.В., Новицька Л.А., Рикачевський О.В. організували та провели майстер клас з надання медичної допомоги постраждалим в умовах мирного часу та під час локальних бойових конфліктів.

У відповідь на вхідний номер 01-16/420, від 29.11.19р. з Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області про допомогу у проведенні занять зі слухачами курсів підвищення кваліфікації, 4 грудня 2019 року у ВМК ім.акад. Д.К. Заболотного викладачачі циклової комісії хірургічних дисциплін Біліченко О.В., Ілясов С.В., Новицька Л.А., Паламарчук В.Б., Рикачевський О.В. організували і провели майстер-клас з медичного розділу навчальної дисципліни "Захист Вітчизни".

ВОЛОНТЕРИ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Автор Четверг, 21 Февраль 2019 08:57

В рамках програми «Сприяння захисту, добробуту та соціальній згуртованості вразливих груп населення в Україні» на базі Вінницької обласної організації Червоного Хреста України проведено тренінг для волонтерів Червоного Хреста, в якому взяли участь викладач терапії Бессараба Олена Юріївна та студенти 2 курсу фельдшерського відділення.

Prev12Next
Страница 1 из 2