Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Екскурсії

Екскурсії (30)

ВИСТАВКА "УКРАЇНИ ЩИТ"

Автор Пятница, 10 Март 2023 22:04

В рамках проведення виховної роботи зі студентами груп 3 фарм А (куратор Андрійчук Л.В.) та 2 лаб. (куратор Дубінська О.А.) було відвідано обласний краєзнавчий музей та виставку «УКРАЇНИ ЩИТ».
У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї з 11 жовтня експонують виставку, присвячену подіям Революції Гідності та російсько-української війни. На виставці представлені особисті речі, світлини, документи, військова форма та спорядження Героїв Небесної Сотні та воїнів російсько-української війни.

Куратори О. Сімчук, Т. Ільніцька, Л. Яковишена, А. Швець, Н. Бондаренко провели профорієнтаційний захід – «Історично-медичну вітальню Пирогова» для студентів груп 3фА, 3фБ, 2фА, 4фА, 4м/сА на базі Національного музею-садиби М.І. Пирогова. Допомагала у проведенні цього оригінального дійства екскурсовод музею М. Походяща. Студенти мали можливість дізнатися про умови зародження анестезіології у використанні ефіру під час оперативних втручань, зародження військової медицини, ознайомитися з першими нарисами топографічної анатомії. Відкрили для себе передумови виникнення профілактичної медицини та умови розвитку статистичної медицини в умовах війни. Дізнались про унікальні міжнародні наукові дослідження світового визнання: подальше збереження набальзамованого тіла М.І. Пирогова в природному середовищі. Завдяки заходу студенти мали можливість оцінити безцінний вклад М.І. Пирогова у розвиток суспільства та більшості напрямків медицини, що є базою у підготовці медичних фахівців нині. Студенти були вмотивовані прикладом видатного медика до майбутньої професійної діяльності. Особлива подяка нашому екскурсоводу М. Походящій і всьому колективу Національного музею-садиби М.І. Пирогова. Сподіваємося на подальшу співпрацю і популяризацію професії медика через такі заходи.

 

ЕКСКУРСІЯ СТАРОВИННИМИ ВУЛИЦЯМИ ВІННИЦІ

Автор Пятница, 11 Ноябрь 2022 14:09

23 жовтня студенти групи 1фА разом з куратором Ісаковою О.Л. та зав. відділенням Урюпою Н.І. пройшлися старовинними вулицями центру Вінниці. Під час екскурсії професійна гідесса та амбасадорка Вінничини Тетяна Рибак відкрила невідомі сторінки історії рідного міста. Осіння погода не стала перешкодою для отримання маси позитивних емоцій та вражень.

 

1 ф Б з куратором Коробко Ю. М., 1 м/с Б з куратором Кучанською Г. Б., 1 лаб. з куратором Кушнір Н. М. відвідали музей-садибу Пирогова. Познайомились з історією життя та праці геніального хірурга, видатного вченого та просто людини з великої літери. Дізнались багато цікавих фактів та новинок які в медичну практику запровадив саме Микола Іванович Пирогов. Також відвідали усипальницю і змогли на власні очі побачити світило медицини,  який є прикладом для нас як для майбутніх медиків.

 

ЕКСКУРСІЯ ДО КАТАКОМБ

Автор Четверг, 02 Июнь 2022 16:37

Тривалі карантинні заходи, воєнний стан призвели до того, що студенти мало спілкуються, рідко виходять з дому, зосереджені на негативній інформації. Тому надзвичайно важливо підтримувати психоемоційний стан студентів. З цією метою викладачі Коробко Ю.М. та Рикачевський О.В. (куратор групи 1 фельдшера «Б») організували екскурсію до Вінницьких катакомб. Під час якої студенти дізнавалися про таємниці, що сховані глибоко під землею. Дорогою до храму Юлія Миколаївна розповідала багато цікавого. Зокрема про пані Прунмаєр та чому вона стоїть біля готелю «Франція». Учасники екскурсії оглянули костел, доторкнулися до його стін, яким уже не одне століття, адже перший камінь у фундамент був урочисто покладений 14 вересня 1745 року. А от підземелля збудовані набагато раніше, адже достеменно відомо, що ходи під землею з’єднували три монастирі ще у XVII ст. Студенти мали змогу оглянути келії і крипти під храмом, підземний хід… А найголовніше – отримали позитивних емоції та можливість безпосереднього спілкування один з одним! Якщо ви також хочете дізнатися з чого варили борщ ченці, яке відношення до підземелля має Іван Богун – не втрачайте можливість відвідати екскурсію! Можливо, ви у підземеллях ще й привида зустрінете. Кажуть, що він там є…

ТЕРНОПІЛЬЩИНА

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 23:14

14 - 15 жовтня студенти груп 3 з/т, 2 м/с А, 3 ф А з куратором групи 3 з/т Хитрою І.В та завідувачем відділення Панасюком М.П. відвідали прекрасні краєвиди Тернопільщини.

ХОТИН

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 23:10

9 жовтня 2021 студенти 2фА, 1фБ та 2зт з кураторами Яковишеною Л.О. та Рикачевським О.В. мандрували Тернопільською та Чернівецькою областями.

ПОДОРОЖУЄМО УКРАЇНОЮ

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 22:34

Студенти групи 2 фельдщера «Б» в супроводі куратора Сопотніцької О.Д. та батьків побували на екскурсії "Чернівці Карпати - Івано-Франківськ".

КАРПАТИ

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 22:23

Студенти груп 2 м/с Б та 2 м/с В разом із кураторами Литвинюк В.В. та Морозенко І.В. здійснили незабутню подорож до Карпат. Неймовірні краєвиди Драгобрату, стрімкі потоки гірських річок та шумні води водоспадів вмить зняли втому.

СУПЕР АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК У КАРПАТАХ

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 05:31

Студенти груп 1фельдшера «А», 1 медсестри «Б», 1зубні техніки у супроводі Яковишеної Л.О. та Ілясової Ю.С. відвідали загадковий Івано-Франківськ, побували на Манявському водоспаді, водоспаді Гук, в Яремчі, Верховині. Але найбільше досягнення- підкорити вершину українських Карпат. Це було справжнє випробування, з яким усі блискуче впорались.

Prev123Next
Страница 1 из 3