Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Новини

Новини (439)

Свої вітання і подяку студентам та співробітникам коледжу висловлює 12 бригада спеціального призначення Азов НГУ, в якій командиром виїзних екіпажів служить випускник фельдшерського відділення ВМФК Нагорний Володимир Володимирович. На прохання Володимира, коледжем було закуплено 30 турнікетів фірми "CAT", які вже доправлено до місця призначення.

10 жовтня 2024 р. на базі освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського в змішаному форматі проведено підсумкову конференцію проєкту Erasmus+: "EQAVET for inclusion and prevention of drop-out in vocational education", в якій прийняли участь завідувачі відділень Наталія Урюпа, Ліна Цюрко, Юлія Ілясова.

Під час конференції учасники ознайомилися з результатами дослідження, а саме звітом про поточний стан інклюзивної освіти та запобігання відрахуванню у закладах професійної освіти (ІО1); цифровим онлайн інструментом для самооцінювання інклюзивності та запобігання відрахуванню (ІО2); навчальною програмою EQAVET4INCLUSION для працівників закладів професійної освіти (ІО3) та звітом про валідацію інструменту самооцінювання та навчальної програми за результатами ІО4. Особливо цікавою та конструктивною була робота в групах під час якої працівники закладів середньої освіти, закладів професійної (професійно технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти обговорювали рекомендації щодо запобігання відрахуванню учнів на основі EQAVET за результатами ІО5, дискутували й обмінювались досвідом, кращими практиками та ідеями впровадження результатів проєкту.
Щиро дякуємо керівництву університету за сприяння у проведенні заходу та адміністрації й працівникам закладів освіти, за співпрацю та пошук інноваційних підходів щодо покращення забезпечення та якості професійної освіти із урахуванням прогресивних ідей українського та європейського досвіду за результатами реалізації міжнародного проєкту EQAVET.

За сприяння заступниці директора О.К. Лампіцької практиканткою Вінницького педагогічного університету Аліною Марчук в коледжі був проведений сеанс Арт-терапії, де співробітники коледжу та студенти мали змогу дізнатись про Арт-терапію у психології, її застосування, основні підходи, етапи, техніки та методи.

Арт-терапія - це спосіб самовираження за допомогою символів, кольорів, ліній й образів того, що дуже складно виразити за допомогою слів. Вона допомагає звільнитися від негативних переживань та намалювати своє ставлення до навколишньої дійсності.
Арт-терапія допомагає:
✓Самовиражатися та пізнавати себе;
✓Працювати з думками, які здаються непереборними;
✓Сприяє виникненню почуття внутрішнього контролю і порядку;
✓Розвиває увагу до своїх почуттів тощо.
17 жовтня, за сприяння заступниці директора з навчальної роботи Лампіцької О. К., психологічної служби коледжу, відбулось заняття по Арт- терапії викладачів та здобувачів освіти зі студенткою Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, Аліною Марчук. Захід включав:
* Перегляд презентації з обговоренням значення кольорів в психології та вплив кольорів на психіку людини;
* Індивідуальний підбір тематичних малюнків;
* Творча робота з малюнком із синхронним прослуховуванням релаксаційних музичних композицій;
* Інтерпретація результатів.
Творча діяльність, сам процес роботи - вже є цілющим. В цьому і пересвідчилися учасники заходу і відзначили доброчинний вплив творчості на ментальний і фізичний стан людини.

Також було презентовано позитивний та негативний вплив кольору на психічний стан людини. Під час прослуховування відповідних музичних композицій викладачі та студенти виконували практичні завдання, після чого обговорювали та інтерпретували отримані результати щодо викладу своїх емоцій за допомогою кольорової гамми малюнка, дізнались значення кольорів. По завершенню сеансу учасникам на згадку були видані їхні творчі завдання, рекомендовані книги, статті та ресурси, які можуть бути корисними.

ВЕЛИЧНІ ЧЕРНІВЦІ

Четверг, 17 Октябрь 2024 12:57

13 жовтня групи 1 ф А, 1 м/с Б, 1 ф Б, 1 ф Г,  2 ф В, 1 з/т  з кураторами Яковишеною Л.О., Дьомкіною Т.В., Кругліковою С.С. відвідали місто з тисячолітньою історією – Чернівці.

Екскурсія розпочалась з  прогулянки в музеї народної архітектури та побуту — музей просто неба у Чернівцях. Експозиція музею розповідає про Буковину XIX-XX сторічь, дає змогу оцінити, як змінювався побут селян, як будували хати, що виробляли та як жили звичайні люди в цих місцях. Нині можна поринути в минуле та прогулятися етнографічними зонами Хотинщина та Західне Подністров’я.

Далі наш день продовжився оглядом Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, інтер’єру внутрішніх приміщень Чернівецького університету, оглядовою екскурсією аристократичними площами та вуличками цього старовинного міста.

На завершення дня ми здійснили круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягав по Національному заповіднику «Подільські Товтри» від с.Устя.

Радісні, сповнені нових емоцій та вражень, з грандіозними планами на майбутні подорожі, повернулись додому.

КАВОВИЙ ЛЬВІВ!

Среда, 16 Октябрь 2024 12:51

5-6 жовтня 2024 року група 1 фельдшерів «В» разом з куратором Паламарчук В.Б. у рамках виховного заходу відвідали місто Львів.
Під час екскурсії діти побачили дахи та підземелля Львову, пройшлись пішохідною екскурсією по центральним вулицям, відвідали собор святого Юра.
Побачили все місто з висоти вежі Львівської ратуші, а також відвідали «Шевченківський гай».
Родзинкою нашої подорожі була авторська екскурсія «Кавовий Львів» зі смакуванням справжньої львівської кави.
Під час подорожі отримали незабутні враження. За 2 дні не встигли побачити більше, але маємо надію побачити це місто ще раз.

ЗАЧАРОВАНІ КАРПАТИ!

Среда, 16 Октябрь 2024 12:48

12-13 жовтня групи 3 з/т, 3 ф В, 2 ф В, 2 ф Б, 2 з/т та 2 м/с А з кураторами Хитрою І.В., Без'язичною І.В., з викладачами Гайдай Н.В. та Рибіцькою І.Г. відвідали Карпати.
Екскурсія розпочалась вже зранку, ми відвідали Верховину та піднялись на оглядову Вежу, згодом перейшли в музей музичних інструментів Микола Ілюка, нам розказали про життя гуцулів, гірський побут та традиції. Також проводили майстер-клас на різних інструментах. Наступна подорож на дегустацію сирів, де розказали як і де роблять сири та спробували їх на смак. Також відвідали гуцульське весілля, де стали його учасниками. Це була весела забава з танцями, співами та українськими традиціями. Відвідали Буковель з його розвагами та краєвидами.
Другий день був сповнений адреналіу. Адже на водоспад Гук їхали на джипах, а також були зачаровані Карпати з долини Залім. Підкорили гору Маковицю та назбирали грибів у справжніх карпатських лісах.
Сповненні незабутніми враженнями та емоціями повернулись додому. І чекаємо на нові пригоди.

10 жовтня 2024 року групи 1 фармацевти А і 1 фармацевти Б разом з кураторами Наталією Черчик, Оксаною Войтенко, завідуючою відділенням фармації Іриною Постольніковою, викладачем історії Валентиною Панкевич здійснили оглядову екскурсію по місту на двоповерховому автобусі Bus-Pass. Студентам сподобалась екскурсія про історію Вінниці від заснування до наших днів, але у надзвичайно легкій і цікавій подачі.

7 жовтня 2024 року група 3 фельдшера А разом з викладачем Наталією Черчик здійснили екскурсію до Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. З метою вдосконалення знань з дисципліни «Медична біологія» студенти ознайомились з робою відділу дактилоскопії, лабораторією молекулярно-генетичних досліджень, де виконується експертиза ДНК.

ЕКСКУРСІЯ ДО ПОДІЛЬСЬКОГО ЗООПАРКУ

Понедельник, 14 Октябрь 2024 12:04

Теплі осінні дні 2024 року дали можливість на початку семестру здійснити заплановану екскурсію до «Подільського зоопарку» здобувачам освіти групи 1 фармацевти А з викладачем Наталією Черчик. Дисципліна «Біологія і екологія» згідно робочої навчальної програми передбачає екскурсію по темі «Біорізноманіття флори і фауни». Студенти не лише ознайомились з різноманіттям тваринного світу, а й цікаво провели час та отримали позитивні емоції, прогулюючись територією зоопарку, яка насичена яскравими локаціями та фотозонами.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я

Понедельник, 14 Октябрь 2024 12:02

Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) або День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня.
Психічне (ментальне) здоров’я згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я – це стан повного фізичного, душевного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб або фізичних дефектів.

Згідно з ВООЗ головними критеріями психічного здоров’я є:

✓усвідомлення неперервності, постійності та ідентичності власного фізичного та психічного «Я»;
✓критичність до себе, власної діяльності та її результатів;
✓відповідність психічних реакцій силі і частоті впливів середовища, соціальним обставинам та ситуаціям;
✓здатність до саморегуляції власної поведінки відповідно до соціальних норм;
✓здатність до планування власної життєдіяльності;
✓спроможність змінювати стиль поведінки залежно від зміни життєвих ситуацій, обставин та інше.
У сучасному світі психологічна стійкість людей дуже важлива. Проте в Україні, в умовах повномасштабної війни, ситуація з ментальним здоров’ям набагато складніша. Війна приносить із собою не лише фізичну небезпеку, а й глибокі психологічні травми.

Постійний страх, тривога за життя близьких, втрати рідних, вимушене переселення та руйнування домівок, моральне виснаження – усе це накладає важкий відбиток на психіку людей.
Тому мета цього дня - привернути увагу кожної людини на важливість ментального здоров'я. Ми повинні навчитися зберігати стійкість та душевну рівновагу в найскладніших ситуаціях, а при необхідності - звертатися за допомогою до відповідних фахівців.
Психологічна служба коледжу разом із здобувачами освіти обговорили цю необхідну тему, розібрались у важливості психічного здоров'я у житті людини. Основні складові здоров'я записали у "Квітку ментального здоров'я", яка у кожної групи була змістовно наповненою і по своєму цікавою.
До студентів також долучились: директор коледжу Андріївський Іван Юрійович, адміністрація та викладачі коледжу.
Після виконаних завдань усі покращили свій настрій і залишилися в позитивних емоціях.
Тепер у нашій країні більше обізнаних людей у сфері психічного здоров'я!

Prev12345678910Next
Страница 1 из 32