Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Новини

Новини (398)

ВИПУСК 2024

Среда, 03 Июль 2024 14:05

Наш рідний Alma mater щиро вітає Вас!
28 червня разом з державним святом Днем Конституції України відбулась подія року - Випуск 2024 студентів Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного!

Шановні дорогі випускники! Від щирого серця хочемо побажати Вам міцного здоров’я, звершень в медичній сфері! Будьте завжди гідними звання слова «Медики». Окрема подяка батькам студентів за їх чуйне виховання! З нагоди вручення дипломів студентів захід відбувся в театрі ім. М. Садовського. Були запрошені адміністрація закладу, викладачі, студенти, батьки та всі бажаючі. З вітальним словом виступив директор коледжу, доцент, к.м.н., Заслужений працівник освіти України - Андрієвський Іван Юрійович. Директор від щирого серця вітав студентів і вручав дипломи
Захід розпочався з виконання гімну коледжу у виконанні випускників 4, 5 медсестер бакалаврів та заступника директора з виховної роботи Шостацької Марії Олександрівни. Подяка завідуючим відділеннями та кураторам за організацію студентів та їх професіоналізм. Подяка нашим ведучим-викладачам Коробко Юлії Миколаївні та Хитрій Ірині Василівні за професіоналізм та декламування.
Окрема подяка студентам першого курсу народного колективу за неперевершені танцювальні номери. Величезна подяка студентам випускникам - Сівкіна Оксана, Буткалюк Ірина, Кишук Сніжана за чудові вокальні дарунки.
Подяка адміністрації та колективу театру ім. Садовського за сприяння та допомогу. Подяка Воїнам, які боронять нашу державу. Низький Вам уклін.

 

У цьому році, в листопаді, виповнюється 90 років чудовій людині, Педагогу з великої літери, патріоту Української держави, цінителю і знавцю людських сердець — Бєловій Зої Павлівні.

Ця тендітна, маленька жінка пройшла нелегкий шлях життя.

Дружина офіцера збройних сил радянської армії, ядерника, мати офіцера воїна-«афганця». Вона присвятила своє життя вихованню і навчанню дітей, працюючи вчителем, завучем, директором школи, завідуючим методичного кабінету Вінницького мі­ського відділу народної освіти, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Ветеран праці. Педагогічний стаж Бєлової З.П. 40 років.

З 1983 р. Зоя Павлівна працювала на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Він­ницького медичного фахового коледжу. Самовід­даність і творча праця, доброзичливість, вміння враховувати в своїй роботі інтереси всіх членів колективу принесли Зої Павлівні любов і повагу всіх співробітників та студентів коледжу.

Під її керівництвом найстаріший навчальний заклад м.Він­ниці досяг значних успіхів:

– Зміцнена навчально-методична база училища;

– Налагоджена профорієнтаційна робота в школах міста;

– Переобладнана та оснащена матеріальна база кабінетів коледжу;

– Створені навчальні відео­фільми з усіх дисциплін;

– Навчально-тренажерний комплекс з відпрацювання практичних навичок був представлений на виставці досягнень народного господарства (ВДНГ) у москві, де отримав приз та почесну грамоту;

– Коледж посів перше місце в УРСР у соціалістичному змаганні серед середніх навчальних закладів галузі;

– Керувала секцією заступників директорів середніх спе­ціальних навчальних закладів із навчально-виховної роботи;

– Має друковані роботи, виступи по радіо, місцевих ЗМІ;

– Неодноразово проводила відкриті заняття для викладачів училищ регіону;

– Організатор та редактор внутрішньоколеджних збірок «Творчий пошук»;

– З ініціативи та за участі Зої Павлівни оформлено три музеї, які відображають історію медицини та історію розвитку коледжу і музей Заболотного.

На всіх ділянках своєї роботи Зоя Павлівна завжди була на висоті: знання вона давала легко та просто, завжди знаходила чіткі та якісні відповіді на всі запитання. Вона знайомила студентів з позитивними моментами і можливими труднощами їхньої майбутньої професії.

У співпраці з директором училища Тарасюком В.С. вони створили найпотужніше медичне училище тоді ще Радянського Союзу, а в подальшому найсильніший медичний коледж. Це стало справою всього її життя, якому вона віддавала весь свій час, знання, сили та здоров'я.

Унаслідок цієї праці було випущено тисячі дивовижних випускників! Гордість Радянського Союзу, а потім України! І на сьогоднішній день випускники коледжу знаходяться на найважливіших і передових рубежах нашої держави! Багато хто з них захищає нашу державу, а хтось працює в тилу, але всі вони гідно несуть звання випускника Вінницького медичного коледжу ім.М.Заболотного.

Колишні випускники та рада ветеранів Вінницького медичного фахового коледжу ім. М.Заболотного щиро вітає Бєлову Зою Павлівну з нагородженням почесною грамотою Вінницької обласної ради та бажають їй міцного здоров'я, невичерпної енергії та мирного неба над головою. Хай Ваша сумлінна праця і зерно добрих вчинків будуть запорукою здійснення всіх світлих Ваших задумів на благо нашої рідної України!

 Джерело: "33-й канал"

 

ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ

Четверг, 20 Июнь 2024 10:11

Передчасно зупинилося серце Тимощук (Резниченко) Олександри, випускниці медсестринського відділення ВМФК.
Проживши усього 25 років, пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, щирої і милосердної вдачі.
Не існує таких слів, щоб змогли передати увесь смуток і біль, який торкнувся серця кожного, хто знав Сашу.
Нехай світла пам’ять про Сашу назавжди залишиться в серцях колег, рідних, близьких та знайомих.
Вічна та світла пам'ять!

15 червня 2024 року викладачами фармацевтичних дисциплін: Глушко Н.В., Войтенко О.Г., Борецькою А.І. за змістом робочої програми виробничої практики була організована для студентів 2 курсу спеціальності 226 «Фармація. Промислова фармація» екскурсія на аптечний склад мережі аптек «Конекс».

Сіліванова Тетяна Олександрівна та Одосій Світлана Миколаївна провели цікаву презентацію на тему: «КОНЕКС. Історія успіху з 1995 року».

Масляков Іван Павлович  детально ознайомив з організацією роботи аптечного складу, а саме із зонами аптечного складу: розвантаження, прийому, контролю якості, зберігання (у тому числі і карантинної продукції), комплектації, відпуску та відвантаження.

13 червня в КУ «Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» було проведено традиційний захід психоемоційної підтримки мешканців, серед яких перебуває також велика кількість ВПО зі сходу нашої країни. Волонтери групи «Милосердя» коледжу багато років відвідують пансіонат і проводять прогулянки для маломобільних осіб, зустрічі-бесіди, надають благодійну допомогу мешканцям, допомагають прибирати територію навесні та збирати урожай фруктів восени тощо. Також багаторічна співпраця поєднує волонтерів коледжу з Вінницькою МО Товариства Червоного Хреста України, в тому числі спільні відвідування мешканців пансіонату з різними акціями.
З початком повномасштабного вторгнення у Вінницькій МО ТЧХ було відкрито новий – соціальний напрямок діяльності, координатором якого обрано зав. відд. м/с догляду за пацієнтами похилого віку та керівника волонтерської групи «Милосердя» коледжу Шайдаюк О. І. В рамках соціального напрямку діяльності 13 червня було проведено зустріч-бесіду волонтерів з мешканцями пансіонату, мета якої – надання психосоціальної підтримки, привнесення відчуття, що про них дбають і не залишають на самоті з власними проблемами, а також виховання у студентської молоді рис доброти, співчуття, турботи, без яких неможливо стати кваліфікованим фахівцем-медиком.
Справжньою окрасою заходу став концерт за участі Анастасії Островської, Марини Лавренчук (пісня «Мамина сорочка»), Анастасії Колібабчук (вірш Ліни Костенко «Крила»), Аліни Дорощук – група 1 м/с А, а також колективів народного ансамблю народно-сценічного танцю «Вінничанка», зразкового хореографічного колективу «Молодість» ВХПТУ 5, представників Студентської Ради Вінниччини при ОВА та інших.
Бурхливі оплески глядачів і радість в їхніх очах переконливо свідчать про важливість і необхідність подібних заходів. До нових цікавих і корисних справ у новому навчальному році!

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

Четверг, 13 Июнь 2024 08:00

12 червня у актовій залі відбулась педагогічна рада. Виступив директор коледжу Андрієвський І.Ю., вручив грамоти викладачам за підготовку студентів - переможців обласних олімпіад - та участь в житті коледжу.
Виступила заступник з навчальної роботи Лампіцька О.К. з питаннями на порядку денному. Також виступили Єрмощенко С.А., Додонова О.М., Цюрко Л.В. Розглядались актуальні питання організації навчального процесу, були висунуті ідеї щодо його покращення та осучаснення. Активна участь педагогічного колективу дала змогу дійти до висновків та рішень, які будуть реалізовуватись найближчим часом.

 

За результатами Всеукраїнського конкурсу Педагогічний ОСКАР 2024 наш викладач Орлова Вероніка отримала Диплом за зайняте ІІІ місце у номінації «Інтерактивний навчально-методичний посібник».
Конкурс приводився «Навчально-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти» під патронатом «Міністерства освіти і науки України» та «Національної академії педагогічних наук України».
Цього року на фінальний тур конкурсу у 12-ти номінаціях було представлено 1089 конкурсних робіт із 163 закладів фахової передвищої освіти.
Щиро вітаємо Вероніку Федорівну з черговою заслуженою перемогою. Ваш практичний і результативний досвід науково-дослідницької роботи зі студентами та власні здобутки є показником професіоналізму та любові до своєї професії. Дякуємо за Вашу працю!

НАШЕ МІСТО - НАШ ДІМ

Понедельник, 10 Июнь 2024 10:49

Колективу Вінницького медичного фахового коледжу імені академіка Д.К.Заболотного на чолі з директором Андрієвським Іваном Юрійовичем була надана подяка Вінницькою міською радою та її виконавчим комітетом за вагомий внесок у поліпшення благоустрою міста та небайдужість до навколишнього середовища.

Ми дякуємо та продовжуємо розвиток громадської активності для збереження та процвітання найкомфортнішого міста України.

8 червня студенти групи 1фБ відвідали мешканців Ладижинського будинку - інтернату (103 хворих, лише 30 з них рухомі), поспілкувались і прогулялись по території .
Завдяки зібраним коштам батьків, матеріальній допомозі підпртємців ПП «Мономах» Загрекова Віктора і ПП «Чорні» було придбано і доставлено мила, шампуні, дезодоранти кулькові, білизна одноразова, памперси, пеленки, туалетний папір, воду, чай, цикорій, солодощі та взуття для пацієнтів в їх працівників. Зустріч і проведений час викликали неабиякі емоції у дітей, студентів та супроводжуючих! Дякуємо долі за набутий досвід зустрічі з такими дітьми, які вчать нас оптимізму і позитиву!!!

За сприяння заступниці директора з виховної роботи Марії Шостацької, ГО "Людина в біді", практичного психолога Олександра Прилуцького та психологічної служби коледжу проведений курс семінарів "Психологічна стійкість".
Під час практикумів робота проводилась з метафоричними картками, яка дозволила проаналізувати власні сценарії поведінки та знайти альтернативу, враховуючи потреби та інтереси кожної особистості.
Також використовувалися арт-терапевтичні методики з пошуку ресурсів, усвідомлення власного Я, розуміння власних потреб та цінностей, виявлення життєвих сценаріїв, тощо.
Обговорювались методи підвищення рівня стресостійкості та профілактики професійного та емоційного вигорання у співробітників коледжу.
Після завершення психологічного курсу, учасникам видані сертифікати.

 

Prev12345678910Next
Страница 1 из 29