Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Олімпіади і конкурси

Олімпіади і конкурси

15 червня 2023 року була проведена олімпіада з хімії серед студентів 1 курсу сестринського та фельдшерського відділень.

Вітаємо переможців конкурсу

"Світ мов і мови світу"- обласний творчий конкурс з англійської мови, який відбувся 26 квітня на базі Вінницького технічного фахового коледжу серед здобувачів освіти ЗФПО Вінницької області.

25 квітня 2023 року на базі ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» в рамках ОМО викладачів української філології відбувся Обласний конкурс пошуково-дослідницьких робіт з української філології серед студентів ЗФПО Вінницької області.

У Вінницькому медичному фаховому коледжі ім.акад.Д.К.Заболотного 20.04.2023 року на ЦК педіатрії в рамках РМО було проведено регіональну студентську онлайн олімпіаду серед студентів 4-х курсів медсестринського відділення між коледжами Вінницького регіону на тему: "Повітряно-краплинні інфекції у дітей" з використанням освітнього сайту Quizizz.

Студенти коледжу 2 курсу зуботехнічного відділення під керівництвом викладача Орлової В.Ф. в рамках вивчення дисципліни «Основи екології» взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Як це працює: водопровід та каналізація».

Студенти коледжу 1 та 2 курсу зуботехнічоо відділення і 1 курсу відділення лабораторна діагностика під керівництвом викладача Орлової В.Ф. в рамках вивчення тем «Біосфера» та «Загальні закономірності географічної оболонки Землі» взяли участь Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Година Землі».

15 березня у Вінницькому фаховому медичному коледжі ім. акад. Д.К.Заболотного відбувс конкурс "Студентка-чарівниця 2022-2023". Наші красуні представляли себе, демонстрували свої таланти, вражали глядачів ерудованістю та знаннями з історії. Перемогу здобула студентка 4 м/с Б Гракуша Анастасія. Щиро вітаємо з перемогою та дякуємо усім учасницям, які довели, що наші українські дівчата багаті не тільки ніжністю та красою, а й натхненням, цілеспрямованістю та талантами!

2 березня в нашому коледжі пройшла ІІ внутрішньоколеджна олімпіада з англійської мови за профспрямуванням, в якій змагалися студенти третіх та четвертих курсів всіх відділень.

Олімпіади з англійської мови за професійним спрямуванням стають традицією нашого коледжу, нероздільною з основним навчальним процесом, так як дають можливість студентам перевірити та оцінити свій рівень знань . Але головною метою олімпіади завжди залишається підвищення мотивації та зацікавленності до вивчення предмету.

Загальновідомо, що викладачі циклової іноземних мов знаходяться у постійному творчому пошуку. Ось і цього разу для олімпіади була обрана нова онлайн платформа ProProfs – сучасний сервіс для створення тестів та опитувальників, особливістю якого є не лише обчислення загальної кількості отриманих студентом балів, але й детальний аналіз кожної роботи та статистика успішності з окремо взятих завдань.

Команда учасників виконувала нелегкі завдання, які іноді потребували не лише знання предмету, а й логічного мислення та ерудованості. Всі учасники показали високий рівень предметної підготовки, але в боротьбі перемагають найсильніші.

Отож, вітаємо переможців! Перше місце розділили Брошко Наталя, 3фА та Полуйчак Катя, 3 мс А (викладач Галайденко С.А.). Друге місце посіли Пилявець Ілля, 4фА (викладач Данілевич О.П.) та Гоцуляк Анна, 3 мс А (викладач Гайдаржі О.А.). Третє місце - у студентів Вівсяної Марії ( 3фБ) та Кислиці Яни (3фА) ( викладач Галайденко С.А.). Так тримати!

До Дня народження Т.Г.Шевченка був проведений «БатлУМ» для студентів та учнів закладів освіти м. Вінниця!
Учасниками змагань стали 19 команд, серед яких наша команда зайняла почесне 4 місце. Відповідали команди на сім питань у семи раундах.
У драйвовій грі, яка складалась з тематичних завдань, перевірили свої інтелектуальні сили та "прокачали" власні знання студенти й учні навчальних закладів м. Вінниці
Звісно ж, на пізнавальній грі "БатлУМ" панувала позитивна атмосфера під час якої молодь мала змогу ознайомитись з найактуальнішими темами з різних галузей, зокрема життєписом Т.Г.Шевченка.
За свої старання всі учасники заходу отримали солодкі та корисні подарунки!
Вдячні всім учасникам за активну гру!

Студенти коледжу під керівництвом викладача Орлової В.Ф. взяли участь у Всеукраїнських інтернет-олімпіадах «На Урок» та «Всеосвіта» з географії.

Така форма роботи – це можливість перевірити свої знання та повторити вивчене, це чудова можливість продемонструвати реальний рівень знань і отримати нагороди та високі бали.

Онлайн навчання – не перешкода для участі в цікавих інтелектуальних конкурсах, ба, навпаки, – це можливість випробувати свої сили, активізувати пізнавальну діяльність, узагальнити знання і навички, мотивувати себе до навчання. Студенти нашого коледжу Блідченко Маріна (1 фарм А), Гречанюк Юлія (1 фарм Б), Демченко Ольга (1 фарм А), Євдокимова Кіра (1 фарм А), Кравець Оксана (1 фарм А), Куманькова Вероніка (1 фарм Б), Прибега Катерина (1 лаб), Шита Ілона (1 лаб) взяли участь у всеукраїнському дистанційному інтелектуальному змаганні від @vseosvita.

Восени 2022 року Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» проводили конкурс студентських робіт на тему на тему: «ОРГАНІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО ТА ХАРЧУВАННЯ ОЧИМА СТУДЕНТІВ».

У грудні 2022 року в коледжі був проведений відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу "Педагогічний ОСКАР-2023". Конкурсною комісією, яка була призначена наказом по коледжу, визначено переможця - "Інтерактивний навчально-методичний посібник з технології ліків (Частина І. Тверді лікарські форми) для самостійної позааудиторної роботи студентів спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація" (автори Бабій О.В., Мельник Л.Д.). Рішення затверджено Педагогічною Радою коледжу (Протокол 3 від 21.12.2022р), посібник рекомендовано для участі у фінальному турі конкурсу. Пишаємось та бажаємо перемоги!

Інтерактивний навчально-методичний посібник для самостійної позааудиторної студентів спеціальності 226 “Фармація, промислова фармація”

18.11.22р. на цикловій комісії хірургічних дисциплін відбулася олімпіада з навчальної дисципліни "Офтальмологія". Викладачка Ніколюк О.М. організувала та провела захід аудиторно. Після відбіркового туру - вирішення тестових завдань, студенти А та Б груп 4-го курсу фельдшерського відділення вирішували ситуаційні завдання, змагалися у вправності виконання практичних навиків.

Викладачка Єрмощенко С.А. провела олімпіаду з неорганічної хімії серед студентів 2 курсу спеціальності "Фармація, промислова фармація".

Олімпіада з навчальної дисципліни "Фармакологія та медична рецептура" відбулась під керівництвом викладача Коробко Ю.М. серед студентів 3 курсу медсестринського відділення.

Prev123Next
Страница 1 из 3