Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Олімпіади і конкурси

Олімпіади і конкурси

07 травня 2024р. в 13.30 відбулась внутрішньоколеджна олімпіада з «Медсестринства у внутрішній медицині» на тему «Роль сестри медичної у догляді за пацієнтами із захворюваннями органів дихання, кровообігу та системи травлення» для 3 курсу спеціальності 223 «Медсестринство» ОП Сестринська справа. Організована цикловою комісією сестринської справи, завдання оцінювались незалежними експертами: голова журі заступник директора з навчально-виробничої роботи Сірак І.П, завідуюча медсестринським відділенням Цюрко Л.В., голова циклової комісії сестринської справи Поліщук Т.В., викладач внутрішньої медицини Кушнір Н.М. Предметні олімпіади і конкурси фахової майстерності є однією з форм позааудиторної роботи, невід’ємною частиною всього навчально-виховного процесу. В кінці 2 семестру вивчення навчальної дисципліни «Медсестринство у внутрішній медицині» підбиваються підсумки знань студентів за 2 семестри, а також роботи гуртків. Такі олімпіади є підготовкою до конкурсу фахової майстерності, який проводиться викладачами циклової комісії на 4 курсі навчання.

Мета олімпіади:

- виявити творчі здібності студентів

- сприяти формуванню активної позиції;

- розвивати мотивацію студентів до інтенсивної освітньої діяльності;

- виявляти та розвивати обдарованих студентів;

- стимулювати творче самовдосконалення студентів;

- реалізувати отримані студентами теоретичні знання на практиці;

- формувати в студентів здатність до цілісного бачення світу крізь призму наукового й художнього пошуку, дослідження, експерименту.

Всі ці заходи пропагують наукові знання, виховують інтерес до наукової діяльності, підвищують престиж нашого навчального закладу та його особисту значимість для кожного учасника навчального процесу.

Головною метою освітніх конкурсів «Олімпіс» є зацікавлення навчальними предметами і підвищення мотивації до навчання.

Беручи участь у конкурсах, здобувачі освіти можуть перевірити свої знання, повторити вивчений матеріал. Оскільки конкурси проводяться онлайн, вони розвивають комп'ютерні навички. Після конкурсів викладачі можуть переглянути відповіді і визначити теми, в яких студенти мають труднощі. На відміну від традиційних олімпіад, в освітніх конкурсах «Олімпіс» присутні завдання різної складності, тому в них можуть брати участь всі здобувачі освіти без винятку.

Головна мета освітніх конкурсів «Олімпіс»:

  • Зацікавити навчальним предметом.
  • Підвищити мотивацію до навчання.
  • Повторити матеріал навчального предмету.
  • Надати можливість перевірити свої знання.
  • Виявити студенту та викладачеві теми, в яких є труднощі.
  • Розвивати навички роботи з комп’ютером.
  • Стимулювати використання інформаційних технологій в освітньому процесі.
  • Урізноманітнити процес навчання.

Студенти нашого коледжу під керівництвом викладачів біології й екології Сурсаєвої Інни  Станіславівни, Черчик Наталії Леонідівни, Без'язичної Інни Василівни, Орлової Вероніки Федорівни взяли участь у Міжнародному дистанційному освітньому конкурсі «Олімпіс 2024 – Весняна сесія» та здобули призові місця. Викладачі були нагороджені сертифікатами і подяками за підготовку  призерів, здобувачі освіти – дипломами переможців. 

Викладачами циклової комісії санітарно-гігієнічних дисциплін була проведена олімпіада з "Інфектології" серед студентів 3 курсу фельдшерського відділення. Олімпіада складалась з 3 завдань. Учасниці олімпіади виконали на "відмінно" теоретичні завдання на освітніх платформах LearningApps, Wordwall та продемострували практичні навички. За відмінні результати здобувачі освіти групи 3фА Склярук Оксана, Красносельська Вікторія, Кириловська Вікторія та групи 3фБ Атаманюк Анастасія, Мазуренко Катерина, Муравель Олена були нагороджені грамотою.

16 квітня 2024 року на базі Вінницького технічного фахового коледжу відбулась ХІ обласна олімпіада з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Вінницької області.  З вітальними словами перед гостями виступили голова організаційного комітету олімпіади, директор ВТФК Світлана Василюк і голова ОМО викладачів української філології ЗФПО Вінницької області, кандидат філологічних наук Юлія Зоріна. Під час відкриття заходу всі учасники отримали дипломи.

За звання кращого знавця рідного слова змагалися студенти із 21 навчального закладу. Але перше  місце виборола Асаула Наталія – студентка другого курсу групи «А» фельдшерського відділення. Підготувала призера викладач української мови Коваленко Г.Г.

Щиро вітаємо з переможців олімпіади!!!

Викладачі циклової комісії соціально-економічних та гуманітарних дисциплін провели олімпіаду з “Історії України” серед студентів другого курсу.
Олімпіада – це не лише змагання, а й можливість поглибити свої знання, дізнатися нове і вдосконалити навички критичного мислення.
За результатами тестування I місце посів Бондар Нікіта (2 зубні техніки), II місце - Ковальчук Марія (2 фельдшера “Б”), III місце розділили Кравченко Лев та Савчук Богдан (2 фельдшера “Б”).
Бажаємо всім учасникам успіхів, впевненості в своїх силах і натхнення ніколи не переставати вчитися.

16.04 в рамках тижневика циклової комісії спец.-лабораторних дисциплін відбувся конкурс професійної майстерності серед студентів випускного курсу спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування, ОПП "Лабораторна діагностика". Конкурс проходив у два тури: теоретичного і практичного. Кожний конкурсант відповів на 100 тестових запитань з основних дисциплін спеціальної підготовки та відпрацював три практичні навички з клінічної лабораторної діагностики, мікробіології з основами імунології та технікою мікробіологічних досліджень, гігієни з основами екології та технікою санітарно-гігієнічних досліджень. Переможці: 1 місце - Трасковська Аріна, 2 місце - Вербецька Яна, 3 місце - Колісник Дарія.

Конкурс є змаганням з виявлення рівня професійної підготовки студентів-випускників спеціальнсоті 226 Фармація, промислова фармація. Конкурс проводився у два тури. Усі деталі дивіться нижче!

 
 

На початку лютого викладачі-філологи провели перший етап олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсу.

15 червня 2023 року була проведена олімпіада з хімії серед студентів 1 курсу сестринського та фельдшерського відділень.

Вітаємо переможців конкурсу

"Світ мов і мови світу"- обласний творчий конкурс з англійської мови, який відбувся 26 квітня на базі Вінницького технічного фахового коледжу серед здобувачів освіти ЗФПО Вінницької області.

25 квітня 2023 року на базі ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» в рамках ОМО викладачів української філології відбувся Обласний конкурс пошуково-дослідницьких робіт з української філології серед студентів ЗФПО Вінницької області.

У Вінницькому медичному фаховому коледжі ім.акад.Д.К.Заболотного 20.04.2023 року на ЦК педіатрії в рамках РМО було проведено регіональну студентську онлайн олімпіаду серед студентів 4-х курсів медсестринського відділення між коледжами Вінницького регіону на тему: "Повітряно-краплинні інфекції у дітей" з використанням освітнього сайту Quizizz.

Студенти коледжу 2 курсу зуботехнічного відділення під керівництвом викладача Орлової В.Ф. в рамках вивчення дисципліни «Основи екології» взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Як це працює: водопровід та каналізація».

Студенти коледжу 1 та 2 курсу зуботехнічоо відділення і 1 курсу відділення лабораторна діагностика під керівництвом викладача Орлової В.Ф. в рамках вивчення тем «Біосфера» та «Загальні закономірності географічної оболонки Землі» взяли участь Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Година Землі».

Prev123Next
Страница 1 из 3