Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Волонтерство

Волонтерство (16)

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Автор Понедельник, 05 Июнь 2023 08:57

2 червня 2023 року учасники волонтерської групи "Милосердя", студенти групи 1 м/с Б, взяли участь у святковому заході, приуроченому до Міжнародного дня захисту дітей.

Студенти-волонтери ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного взяли участь в акції волонтерської організації "Гуманітарний штаб" з плетіння маскувальних сіток для наших захисників "Долоньки миру". Акція відбувалась від 26 по 31 травня в центральному парку міста. З приходом весни і появою зелені на поверхні землі та деревах запит на такі сітки надзвичайно високий від різних підрозділів ЗСУ, адже надійне маскування рятує життя. Така важлива справа потребує значних ресурсів, а головне - часу та вправних рук, яких не вистачає. Саме тому "Гуманітарний штаб" звернувся по допомогу до вінничан, до найактивнішої групи - студентської молоді. Наші студенти-волонтери відгукнулись на заклик і долучились до такої потрібної і важливої справи разом з багатьма іншими.

Коледж допоміг у ремонті евакуаційного транспорту 59-й окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка, за що отримав подяку від командира військової частини А1619 В.Сухаревського.

ЗБІР НА НОШІ ДЛЯ ЕВАКУАЦІЇ ПОРАНЕНИХ

Автор Понедельник, 22 Май 2023 11:36
Представники Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К Заболотного передали 30 тисяч гривень, які вони зібрали на підтримку ЗСУ! Ноші для евакуації поранених - саме це було метою збору коштів.

ВОЛОНТЕРСТВО У ГО "ПАРОСТОК"

Автор Понедельник, 22 Май 2023 11:26
Сьогодні завітали зі смаколиками до ГО "Паросток", організації, що вже більше 20 років допомагає людям з обмеженими можливостями.

АКЦІЯ "ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"

Автор Среда, 03 Май 2023 09:28

25 квітня студенти нашого коледжу під керівництвом викладачів циклової комісії фізичного виховання взяли участь в акції "Чисте довкілля". Висловлюємо подяку студентам груп 3 м/с А, Б, В, 2 лаб, викладачам Соцькому К.О., Рафальському С.В., Бельдію С.В., Дьомкіній Т.В., Буртовій О.І., викладачу сестринської справи Морозенко І.В.

ЗДАЙ КРОВ - ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ

Автор Четверг, 06 Апрель 2023 11:38

В рамках проекту «Здай кров – збережи життя» Волонтерський штаб «Українська команда» Вінниччини спільно з прихильниками сьогодні здавали кров з надією на порятунок не одного життя!

Відчуття справжньої сили, єдності, віри, які виникають після донації дає розуміти, що ми робимо гідну справу-допомагаємо людям. А розуміння, що саме від тебе залежить чиєсь врятоване життя стимулює робити це на регулярній основі.

В Україні існує дефіцит донорської крові, а з початку повномасштабного вторгнення ця проблема особливо загострилась. Щодня до лікарень надходять нові поранені військові, які потребують донорської крові,тому варто пам'ятати, що кожен з нас може їм допомогти, ставши донором й водночас рятівником. Саме таким чином ми робимо вагомий вклад у нашу майбутню перемогу.

23 березня студенти коледжу традиційно допомагали в прибиранні території закладу КУ "Вінницький обласний пансіонат".
Хлопці мали гарну можливість повправлятися в обрізці фруктових дерев, а дівчата наводили красу на подвір'ї. Злагоджену працю підбадьорювали та організовували волонтер, викладач коледжу Олена Шайдаюк, та організатор КДД пансіонату. А жителі і працівники щиро дякували за допомогу смаколиками. Чудовий і плідно проведений час!
Бережіть порядок і бережіть себе!

У Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного протягом останнього часу склалася добра традиція – студенти, батьки та викладачі збирають і відправляють необхідні речі нашим героям на передову. Групою 1фА відділення «Лікувальна справа» (куратор Ісакова О.Л.) було ініційовано волонтерський проєкт допомоги ЗСУ для випускників коледжу, які несуть службу в зоні бойових дій. До нього також активно долучилися студенти інших груп. Черговий вантаж з необхідними речами вже отриманий нашими військовими медиками.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "МАМА, Я В ШАПЦІ"

Автор Понедельник, 06 Март 2023 11:52

Вірою, любов'ю та теплом своїх сердець поділились студенти 3 фарм А та 2 фарм Б, зв'язавши теплі шкарпетки для наших військових на фронт.

Турботою наближаємо перемогу разом! 

Prev12Next
Страница 1 из 2