Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Пошук

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Liza

Liza

В Україні стрімко зростає потреба в фізичних терапевтах та ерготерапевтах, все більш актуальною стає проблема фізичної реабілітації постраждалих. Цю тенденцію спостерігають ще з 2014 року. Фізичні терапевти та ерготерапевти – це фахівці сфери охорони здоров’я, які наступними після медиків надають допомогу людям з різними травмами та ураженнями. Через війну зростає кількість людей: як військових, так і цивільних, зі складними травмами, які потребують реабілітації.
У ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного 11 березня 2023 р. була проведена зустріч завідувача кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини Сумського державного університету Атаман Юрія Олександровича зі здобувачами освіти випускних курсів фельдшерського та медсестринського відділень, на якій студенти були ознайомлені з можливостями отримання відповідної професії, умовами навчання та перспективами працевлаштування. Дякуємо за змістовну та цікаву зустріч СумДУ!

9 квітня викладачі циклової комісії фізичного виховання разом зі здобувачами освіти Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного відвідали Вінницький обласний художній музей, де проходить Всеукраїнський  фотопроєкт "ЯНГОЛИ СПОРТУ" - присвячений загиблим спортсменам у безжалісній війні.

6 квітня за сприяння циклової комісії фізичного виховання  здобувачі освіти Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного Човганюк Олег 3фА, Сисоєва Валерія 3фА, Ясиновенко Артем 2фА, Тан’євська Ліза 1 мс Б, прийняли участь у  фізкультурно-оздоровчому заході: "Активні парки - Нація загартованих", організованим та проведеним Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, а також ГО «Alpha Self Defense» (ASD), відокремленого підрозділу Федерації спортивного орієнтування України в м. Києві. Метою цього заходу  є популяризація активного способу життя, розвиток мілітарних напрямків, а також об’єднання молоді і підлітків в згуртовану спільноту, цінністю якої є патріотичне виховання, враховуючи реальне сьогодення повномасштабної війни. Студенти пройшли треніг зі спортивного орієнтування та топографії.

Протягом понад п’ятнадцять років активно працює творчий мистецький проект «Молодь. Мистецтво. Музей.», координатором та керівником якого є Панкевич В.В, в якому ми активно співпрацюємо з Вінницьким обласним художнім музеєм. Проводимо разом багато спільних художньо – мистецьких на творчих заходів, виставок, відкритих виховних годин, конференцій та екскурсій. Студенти активно залучаються до мистецького життя, приймають участь у підготовці обговореннні експозицій, а також є активними гладачами та бажаними гостями на відкриттях виставок, на концертах та перфоменсах що проводяться в музеї, дають інтерв’ю радіо- та регіональним тележурналістам. Особливо нагальним є це сьогодні, коли країна здригається в вибухах стражданнях та втратах сучасної війни. Краса врятує світ - цей месендж ми активно впроваджуємо зараз, щоб молодь орієнтувалась на майбутнє, була активною в його будівництві та творенні.

1 квітня 2024 р. відбулася олімпіада з навчальної дисципліни " Сімейна медицина ". В ній прийняли участь студенти груп 4 ф А та 4 ф Б. Протягом олімпіади студенти виконували завдання: бліц опитування, розв'язання клінічного ситуаційного завдання- візуалізації та демонстрували виконання практичних навичків. Переможцями олімпіади стали студенти групи 4 ф А: Кислиця Яна, Гаврилишена Марія та Кушнірова Єсенія.
Студенти групи 4 ф Б: Вівсяна Марія, Поліщук Вікторія та Москалюк Вікторія- зайняли почесне 2 місце, поступившись лише 3 балами.
Вітаємо учасників олімпіади з гарними результатами!!!

4 квітня студенти-учасники волонтерської групи «Милосердя» провели першу цієї весни прогулянку з дружнім чаюванням для жителів КУ «Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку».

Весна – це лагідні сонячні промені, що пробуджують природу від зимового сну, це спів птахів, перші квіти і ніжна молода зелень. Весна милує очі і веселить душу, хочеться більше часу проводити на вулиці, більше спілкуватися з друзями. Жителі пансіонату з порушеннями функції опорно-рухового апарату та з вадами зору довгі зимові місяці з нетерпінням чекали приходу весни, а особливо зустрічі з волонтерами групи «Милосердя», адже тільки з нами вони можуть здійснити прогулянку вулицями міста, відвідати лісопарк і насолодитися красою, звуками і пахощами весняного лісу. 

Прогулянка з волонтерами – це завжди радісна подія для жителів пансіонату. Дружнє спілкування, чай або кава з принесеними волонтерами солодощами, а цього разу ще й пісні під гітару, перші букетики лісових квітів – дають їм можливість відчути себе частиною суспільства, про яких не забувають і дбають. Участь в таких заходах, турбота і допомога, приділення свого часу, а значить частинки свого життя, іншим людям сприяють розкриттю найкращих якостей у студентів-волонтерів, формують майбутнього медичного фахівця.

Дякую всім волонтерам і пишаюся, що в умовах війни ви знаходите сили проявляти милосердя, доброту і людяність.

Зав. відд. м/с догляду за пацієнтами похилого і старечого віку                                                                     Олена Шайдаюк 

Шановні колеги!

Інформуємо, що Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2022 р. № 1242 реалізується експериментальний проєкт щодо формування та застосування єДокумента про освіту. Після успішного тестування освітніх документів на Єдиному порталі державних послуг «Дія» (далі – Портал «Дія») з 22.03.2024 запущено у промислове використання застосунок єДокумент про освіту. У застосунку наразі доступні документи про освіту, що містяться в Реєстрі документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі – Реєстр), а саме: свідоцтво про базову середню освіту, атестат/свідоцтво про повну загальну середню освіту, свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації, диплом кваліфікованого робітника, диплом фахового молодшого бакалавра, диплом молодшого спеціаліста, диплом молодшого бакалавра, диплом бакалавра, диплом спеціаліста, диплом магістра, диплом доктора філософії та диплом доктора мистецтва (далі – Документи про освіту).

У Реєстрі містяться відомості та дані про Документи про освіту, виготовлені орієнтовно з 2000 року, крім інформації про випускників військових закладів вищої (фахової передвищої) освіти та військових навчальних підрозділів закладів вищої (фахової передвищої) освіти, а також щодо дипломів про перепідготовку (молодших спеціалістів, спеціалістів), що видавались до 2016 року, та окремих документів про освітньо-науковий ступінь доктора філософії (доктора мистецтва), виданих до 2022 року. Якщо заклад освіти вніс необхідну інформацію до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі – ЄДЕБО) згідно з Положенням про ЄДЕБО, затвердженим наказом МОН від 08 червня 2018 року № 620, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 жовтня 2018 року за № 1132/32584 (далі – Положення про ЄДЕБО), дані Документів про освіту автоматично вивантажуються з ЄДЕБО на запит Порталу «Дії», в якому формується єДокумент про освіту. Документи про наукові ступені доктора наук, кандидата наук та про вчені звання професора, доцента, старшого дослідника не є документами про освіту, тому відсутні в ЄДЕБО та не відображаються на Порталі "Дія".

Водночас до технічної підтримки Порталу «Дія», Міністерства освіти і науки України, ДП «Інфоресурс» надходить значна кількість звернень громадян з проханням внести інформацію про Документи про освіту до Реєстру з метою формування єДокументів про освіту.

Відповідно до пункту 8 Положення про ЄДЕБО суб’єкти освітньої діяльності та їх територіально відокремлені структурні підрозділи (відокремлені підрозділи), що надають освітні послуги у сфері загальної середньої, позашкільної освіти, засновники яких не мають органів управління освітою (суб’єкти освітньої діяльності приватної форми власності), а також професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, освіти дорослих, в тому числі післядипломної освіти вносять до ЄДЕБО та підтримують в повному, актуальному та достовірному стані інформацію за переліком, визначеним у пунктах 6-9 розділу III Положення про ЄДЕБО.

Прошу керівників департаментів освіти і науки обласних, Київської міської військових адміністрацій, а також керівників закладів освіти забезпечити оперативний розгляд звернень власників Документів про освіту, у разі їх звернення з проханням внесення/перевірки даних в ЄДЕБО, та сприяти внесенню в межах компетенції відповідної інформації до ЄДЕБО для формування єДокументів про освіту в застосунку Порталу «Дія» зазначеним вище особам.

У виключних випадках, коли заклади освіти не мають відповідних прав доступу до даних в ЄДЕБО для вирішення звернень власників Документів про освіту, ДП «Інфоресурс» за потреби та за зверненням власників Документів про освіту здійснюватиме внесення в ЄДЕБО дані, необхідні для створення карток фізичних осіб, додавання до карток даних Документів про освіту, реєстраційних номерів облікових карток платників податків, реквізитів документів, що посвідчують особу тощо, їх анулювання, інші необхідні зміни.

Принагідно інформуємо, що єДокументи про освіту можуть застосовуватися вступниками під час вступної кампанії для підтвердження отримання документа про відповідний рівень освіти.

Переглянути документи про освіту можна за посиланням

Prev12345678910Next
Страница 1 из 55

Останні новини

 • СПІВПРАЦЯ З СУМСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ
  СПІВПРАЦЯ З СУМСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ В Україні стрімко зростає потреба в фізичних терапевтах та ерготерапевтах, все більш актуальною стає проблема фізичної реабілітації постраждалих. Цю тенденцію спостерігають ще з 2014 року. Фізичні терапевти та ерготерапевти – це фахівці сфери охорони здоров’я, які наступними після медиків надають допомогу людям з різними травмами та ураженнями. Через війну зростає кількість людей: як військових, так і цивільних, зі складними травмами, які потребують реабілітації. У ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного 11 березня 2023 р. була проведена зустріч завідувача кафедри фізичної терапії,…
 • ЯНГОЛИ СПОРТУ
  ЯНГОЛИ СПОРТУ 9 квітня викладачі циклової комісії фізичного виховання разом зі здобувачами освіти Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного відвідали Вінницький обласний художній музей, де проходить Всеукраїнський фотопроєкт "ЯНГОЛИ СПОРТУ" - присвячений загиблим спортсменам у безжалісній війні.
 • ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАХІД "АКТИВНІ ПАРКИ - НАЦІЯ ЗАГАРТОВАНИХ"
  ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАХІД "АКТИВНІ ПАРКИ - НАЦІЯ ЗАГАРТОВАНИХ" 6 квітня за сприяння циклової комісії фізичного виховання здобувачі освіти Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного Човганюк Олег 3фА, Сисоєва Валерія 3фА, Ясиновенко Артем 2фА, Тан’євська Ліза 1 мс Б, прийняли участь у фізкультурно-оздоровчому заході: "Активні парки - Нація загартованих", організованим та проведеним Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, а також ГО «Alpha Self Defense» (ASD), відокремленого підрозділу Федерації спортивного орієнтування України в м. Києві. Метою цього заходу є…
 • МОЛОДЬ. МИСТЕЦТВО. МУЗЕЙ
  МОЛОДЬ. МИСТЕЦТВО. МУЗЕЙ Протягом понад п’ятнадцять років активно працює творчий мистецький проект «Молодь. Мистецтво. Музей.», координатором та керівником якого є Панкевич В.В, в якому ми активно співпрацюємо з Вінницьким обласним художнім музеєм. Проводимо разом багато спільних художньо – мистецьких на творчих заходів, виставок, відкритих виховних годин, конференцій та екскурсій. Студенти активно залучаються до мистецького життя, приймають участь у підготовці обговореннні експозицій, а також є активними гладачами та бажаними гостями на відкриттях виставок, на концертах та перфоменсах що проводяться в музеї, дають інтерв’ю радіо-…
 • ОЛІМПІАДА З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ "СІМЕЙНА МЕДИЦИНА"
  ОЛІМПІАДА З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ "СІМЕЙНА МЕДИЦИНА" 1 квітня 2024 р. відбулася олімпіада з навчальної дисципліни " Сімейна медицина ". В ній прийняли участь студенти груп 4 ф А та 4 ф Б. Протягом олімпіади студенти виконували завдання: бліц опитування, розв'язання клінічного ситуаційного завдання- візуалізації та демонстрували виконання практичних навичків. Переможцями олімпіади стали студенти групи 4 ф А: Кислиця Яна, Гаврилишена Марія та Кушнірова Єсенія. Студенти групи 4 ф Б: Вівсяна Марія, Поліщук Вікторія та Москалюк Вікторія- зайняли почесне 2 місце, поступившись лише 3 балами. Вітаємо учасників…
 • ВЕСНЯНА ПРОГУЛЯНКА ДАВНІХ ДРУЗІВ
  ВЕСНЯНА ПРОГУЛЯНКА ДАВНІХ ДРУЗІВ 4 квітня студенти-учасники волонтерської групи «Милосердя» провели першу цієї весни прогулянку з дружнім чаюванням для жителів КУ «Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку». Весна – це лагідні сонячні промені, що пробуджують природу від зимового сну, це спів птахів, перші квіти і ніжна молода зелень. Весна милує очі і веселить душу, хочеться більше часу проводити на вулиці, більше спілкуватися з друзями. Жителі пансіонату з порушеннями функції опорно-рухового апарату та з вадами зору довгі зимові місяці з…
 • ЄДОКУМЕНТИ ПРО ОСВІТУ
  Шановні колеги! Інформуємо, що Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2022 р. № 1242 реалізується експериментальний проєкт щодо формування та застосування єДокумента про освіту. Після успішного тестування освітніх документів на Єдиному порталі державних послуг «Дія» (далі – Портал «Дія») з 22.03.2024 запущено у промислове використання застосунок єДокумент про освіту. У застосунку наразі доступні документи про освіту, що містяться в Реєстрі документів про освіту Єдиної державної електронної…
 • ПРОХОДЖЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЮ СЛУЖБОЮ КОЛЕДЖУ НАВЧАЛЬНИХ КУРСІВ: "САМОДОПОМОГА ПЛЮС", "ГЕЙТКІПІНГ", "ІНКЛЮЗІЯ"
  ПРОХОДЖЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЮ СЛУЖБОЮ КОЛЕДЖУ НАВЧАЛЬНИХ КУРСІВ: "САМОДОПОМОГА ПЛЮС", "ГЕЙТКІПІНГ", "ІНКЛЮЗІЯ" За ініціативи Першої леді України Олени Зеленської, Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) розроблений груповий курс управління стресом.Курс "Самодопомога Плюс" [Self - Help] (SH+) складається з аудіозаписів та ілюстрованого посібника "Важливі навички в періоди стресу". Навчальний курс має на меті допомогти дорослим, які перебувають у вкрай несприятливих умовах, навчитись управляти стресом.Психологічна служба коледжу успішно пройшла навчання з даного курсу на базі Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету в період з 25.10. 2023 р. по 15.02.2024 р. Сертифікат участі…
 • ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ВИКЛАДАЧА СЕСТРИНСЬКОЇ СПРАВИ ВІКТОРІЇ ЛИТВИНЮК НА ТЕМУ: «ЗАСТОСУВАННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ. ПАРЕНТЕРАЛЬНИЙ ШЛЯХ ВВЕДЕННЯ ЛІКІВ» З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕХНОЛОГІЇ» (ВВЕДЕННЯ В ПРЕДМЕТ «ОСНОВИ МЕДСЕСТРИНСТВА)
  ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ВИКЛАДАЧА СЕСТРИНСЬКОЇ СПРАВИ ВІКТОРІЇ ЛИТВИНЮК НА ТЕМУ: «ЗАСТОСУВАННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ. ПАРЕНТЕРАЛЬНИЙ ШЛЯХ ВВЕДЕННЯ ЛІКІВ» З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕХНОЛОГІЇ» (ВВЕДЕННЯ В ПРЕДМЕТ «ОСНОВИ МЕДСЕСТРИНСТВА) 20 березня 2024 року на цикловій комісії сестринської справи Вікторія Литвинюк, магістр медсестринства, провела внутрішньоколеджне відкрите заняття на тему: «Застосування лікарських засобів. парентеральний шлях введення ліків» з дисципліни «технології» (введення в предмет «основи медсестринства) в групі 2 м/с Б медсестринського відділення. Сьогодні особливе значення має введення ліків парентеральним шляхом, зазначила Вікторія Литвинюк, адже він має ряд переваг серед інших: можливість надати допомогу пацієнтам при критичних станах та при невідкладній допомозі; ліки будуть минати шлунково-кишковий тракт, а значить не будуть руйнуватися…
 • РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ СЕСТРИНСЬКОЇ СПРАВИ
  РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ СЕСТРИНСЬКОЇ СПРАВИ 26 березня 2024 р відбулося регіональне методичне об’єднання викладачів cестринської справи в онлайн-форматі, в рамках якого був проведений науково-методичний семінар на тему: «Впровадження новітніх технологій в процесі викладання клінічних дисциплін в закладах фахової передвищої освіти та психологічна підтримка учасників освітнього процесу в умовах сьогодення». Навчально-методична робота в медичних закладах фахової передвищої освіти– важлива складова освіти, цілісна система дій і заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації та професійної майстерності кожного педагогічного працівника, розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу закладу, досягнення позитивних результатів освітнього…
 • ЗНАЙОМСТВО З ВІННИЦЬКИМ МЕДИЧНИМ ФАХОВИМ КОЛЕДЖЕМ ІМ. АКАД. Д.К.ЗАБОЛОТНОГО
  ЗНАЙОМСТВО З ВІННИЦЬКИМ МЕДИЧНИМ ФАХОВИМ КОЛЕДЖЕМ ІМ. АКАД. Д.К.ЗАБОЛОТНОГО 30.03 у Вінницькому медичному фаховому коледжі пройшов черговий День відкритих дверей. Викладачі та здобувачі освіти разом із секретарем приймальної комісії Моцякою Ю.М. та членом приймальної комісії Панкевич В.В. зустрічали абітурієнтів, надавали їм необхідну інформацію, проводили екскурсії. Також були проведені майстер-класи по відпрацюванню практичних навичок з клінічних дисциплін.Дякуємо всім організаторам за проведений захід, а також всім абітурієнтам, які завітали у наш заклад - чекаємо вже у якості студентів!
 • АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
  АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 29 березня 2024 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад.. Д.К. Заболотного відбулась атестація педагогічних працівників. Атестація здійснювалась відповідно до вимог Положення про атестацію педагогічних працівників затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України 09 вересня 2022 року № 805. Метою атестації є стимулювання безперервного підвищення професійної компетентності педагогічних працівників, їх фахового вдосконалення, забезпечення ефективності освітнього процесу. Педагогічні працівники атестувались на відповідність займаній посаді, присвоєнні чи підтвердженні кваліфікаційної категорії та педагогічного звання. Робота атестаційної комісії здійснювалась на засадах відкритості та…
 • ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ У ЛІКАРНІ ІМ.ЮЩЕНКА
  ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ У ЛІКАРНІ ІМ.ЮЩЕНКА Студенти групи 1 фБ та їх батьки долучились до волонтерів в харчуванні 6 відділень психіатричної лікарні ім. О. І. Ющенко.
 • ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ
  ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ Загинув наш випускник 2022 року фельдшерського відділення Данилко Вадим Віталійович. Йому було всього лиш 20 років. Він справжній Герой, який віддав своє життя, допомагаючи іншим. Щиро співчуваємо рідним.
 • РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ АПТЕЧНОЇ МЕРЕЖІ «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я»
  РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ АПТЕЧНОЇ МЕРЕЖІ «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Завідувачка фармацевтичного відділення Постольнікова Ірина Михайлівна продовжує проведення низки зустрічей із зовнішніми стейкхолдерами аптечних мереж. 27 березня 2024 року здобувачі освіти фармацевтичного відділення ВМФК спілкувалися із представниками аптечної мережі «Бажаємо здоров'я», яка входять в ТОР-10 кращих аптечних мереж України. На зустрічі були присутні Просвірова Надія Вікторівна – комерційний директор «Бажаємо здоров΄я», Задорожня Маргарита Павлівна – керівник відділу навчання персоналу «Бажаємо здоров΄я» Вінницької області. Просвірова Надія Вікторівна ознайомила здобувачів освіти із особливостями роботи, розповіла про умови праці, оплату, соціальний пакет та…
 • ДОПОМОГА 148 ДЕСАНТНО-ШТУРМОВОМУ ВІДДІЛЕННЮ
  ДОПОМОГА 148 ДЕСАНТНО-ШТУРМОВОМУ ВІДДІЛЕННЮ 27 березня 1фБ група вислала передачу в смт.Просяне Запорізький напрямок, це 148 Десантно-штурмове відділення, на імʼя Кебенюка Андрія, нашого вінничанина. Відправили всього три коробки: маскувальні сітки, Кавери, окопні свічки, ліки, білизна, носки, балаклави а також прапори і ляльки мотанки.До збору ліків долучились групи 2фарм Б, 2мсБ та 1 фарм Б (Темпалгін, дексалгін, налгезін форте, дарфен Лонг, солпадеїн). Солодощі надали нам група «Українська команда».
 • ДОПОМОГА 4 ШТУРМОВІЙ РОТІ 1 ШТУРМОВОГО БАТАЛЬЙОНУ НАПРЯМОК АВДІЇВКА
  ДОПОМОГА 4 ШТУРМОВІЙ РОТІ 1 ШТУРМОВОГО БАТАЛЬЙОНУ НАПРЯМОК АВДІЇВКА 21 березня студентами 1фБ групи було вислано передачу в Покровськ. Допомога призначалась 4й штурмовій роті 1го штурмового Батальйону , напрямок Авдіївка. А саме , на імʼя командира - Рогозюка Дмитра - нашого вінничанина. А саме: 2 маскувальні сітки 6на9 на танки, кікімори по 190см, плащі маскувальні водонепроникні та національні мотанки і прапор з побажаннями.
 • ЗМАГАННЯ З РИТМІЧНОЇ ГІМНАСТИКИ
  ЗМАГАННЯ З РИТМІЧНОЇ ГІМНАСТИКИ 26.03.2024 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного під керівництвом циклової комісії фізичного виховання проведені традиційні змагання з ритмічної гімнастики. В конкурсі прийняли участь 23 академічні групи (368 здобувачів освіти). Запальна атмосфера, гарний настрій, віра в щасливе майбутьнє та ПЕРЕМОГУ - безцінні в такий нелегкий час! Переможці змагань:Гран-прі - 1 м/с АI місце: 2 м/с Б1 з/тII місце:3 м/с Б2 ф Б2 м/с А1 м/с БIII місце:2 з/ т1 фарм Б2 фарм АIV місце:2 ф А2 фарм…
 • АНТИНАРКОТИЧНИЙ РЕЙД
  АНТИНАРКОТИЧНИЙ РЕЙД Студенти групи 1фБ разом з куратором Оксаною Сопотніцькою та іншими волонтерами взяли участь в антинаркотичному рейді. Пів сотні активістів вийшли в рейд по боротьбі з наркоторгівлею. Фарбою замальовували адреси з наркошопами на багатоповерхівках, гаражах, парканах. Цього разу перевіряли мікрорайон Вишенька. Такі акції проводять раз на кілька місяців, аби захистити молодь від пропаганди та доступності наркотиків.
 • ВНУТРІШНЬОКОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ
  ВНУТРІШНЬОКОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ У Вінницькому медичному фаховому коледжі 25.03.2024 р. цикловою комісією природничо-наукових дисциплін було проведено внутрішньоколеджну олімпіаду з біології та екології серед здобувачів освіти 1 курсів. Студенти опрацювали теоретичний та практичний блок завдань, та гідно продемонстрували свої знання з дисципліни.Переможцями стали: 1 місце - Баранишен Андрій, 1фБ;2 місце - Плахотнюк Михайло, 1фВ;3 місце - Гальвіта Олена, 1фА.
 • ХОРОБРІ СЕРЦЯ
  ХОРОБРІ СЕРЦЯ 21 березня в актовій залі ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного студенти 2 фА та їх куратор Ісакова Оксана Людвігівна, студенти 1фВ та їх куратор Ружанська Наталія Миколаївна організували Виховну годину «Хоробрі серця»Військовим медикам присвячується". Студенти показали важливість і цінність наших героїв, які ціною власного життя рятують нашу державу.Все буде Україна!
 • БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК
  БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК 21 березня відбувся благодійний ярмарок. До ярмарку долучилися студенти усіх курсів. Кошти, зібрані на ярмарку, будуть передані на потреби ЗСУ. Все буде Україна! Відео із заходу можна переглянути за посиланням.
 • МОЛОДІЖНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ГРА "БАТЛУМ"
  МОЛОДІЖНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ГРА "БАТЛУМ" 20 березня команда студентів коледжу прийняла участь в молодіжній інтелектуально-розважальній грі "БатлУМ", присвяченій відзначенню 80-ї річниці з Дня визволення Вінниці від фашистських загарбників. Дякуємо відділу молодіжної політики міської ради та Вінницькій Молодіжній Раді за організацію та проведення такого чудового заходу, а також нашим захисникам за можливістьвідвідувати подібні заходи в такий складний час.
 • ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ
  ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ 20 березня 2024 року відбулась засідання методичної ради коледжу Розглядались наступні питання: 1. Стан організації підготовки до атестації педагогічних працівників. 2. Організація навчально-виховної роботи на цикловій комісії гуманітарних та соціальних економічних дисциплін. 3. Узагальнення практичного педагогічного досвіду викладача Морозенко І.В. Про організацію роботи атестаційної комісії проінформував завідувач навчально-методичним кабінетом Панасюк М.П, який зосередив увагу присутніх на змінах у законодавстві щодо проведення атестації педагогічних представників у поточному році. Павленко І.Ю назвала та охарактеризувала головні напрямки роботи викладачів циклової комісії гуманітарних та…
 • КОНЦЕРТ "НЕЗЛАМНА ВЕСНА"
  КОНЦЕРТ "НЕЗЛАМНА ВЕСНА" 19 березня у ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного відбувся масштабний концерт "Незламна весна".Народний театр пісні "Слов'янка" Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ. Художній керівник - заслужений артист України Адам Дзюба.Проводила захід - Учасниця проєкту «Голос України» Вікторія Гнатюк Відео з концерту можна переглянути за посиланням
 • РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТЕРАПЕВТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН
  РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТЕРАПЕВТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН 19 березня 2024 р відбулося регіональне методичне об’єднання викладачів терапевтичних дисциплін в онлайн-форматі, в рамках якого була проведена науково-методична конференція на тему: «Медична та соціальна реабілітація в Україні в умовах сьогодення». В роботі заходу взяли участь викладачі Гайсинського, Могилів-Подільського, Погребищенського, Вінницького медичних фахових коледжів; представники адміністрації Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, студенти коледжів регіону. З вітальним словом виступила методист Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, голова регіонального МО методистів та голів методичних об’єднань медичних фахових…
 • ОПЛАЧУЙТЕ ЗА НАВЧАННЯ ТА ГУРТОЖИТОК ЗРУЧНО ТА ШВИДКО ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛАТІЖНОГО СЕРВІСУ PAY!
  Ми раді повідомити вам про новий спосіб оплати за навчання та проживання в гуртожитку. Тепер у вас є можливість здійснювати оплату платіжний сервіс Pay. Чому варто обрати Pay? Зручність: Оплачуйте з будь-якого місця за допомогою мобільного застосунку або вебсайту. Швидкість: Транзакції обробляються миттєво, що означає, що ви швидко отримуєте підтвердження оплати. Як скористатися сервісом Pay? Скануйте за допомогою телефона Qr код, які розміщені в коледжі або ж просто завантажте мобільний застосунок “Єдиний Рахунок” (Pay) або зайдіть на наш вебсайт, виберіть…
 • ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ ТРИВАЮТЬ
  ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ ТРИВАЮТЬ Шевченківські читання тривають ….до 210 річниці був проведений захід під назвою «Батько наш Шевченко», де були заслухані твори Т.Г.Шевченка. Студенти та викладачі змогли побачити картини художника та виконання музичних творів на слова великого митця!
 • РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ХІРУРГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
  РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ХІРУРГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН 07 березня 2024 року на базі Гайсинського медичного фахового коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів хірургічних дисциплін медичних фахових коледжів Вінницької області: навчально-методичний семінар «Методично-професійні акценти при викладанні дисциплін хірургічного профілю». З вітальним словом виступила заступник директора з навчальної роботи Гайсинського медичного фахового коледжу Людмила ЯРЕМЕНКО. Інна СУРСАЄВА – методист Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад. Д.К. Заболотного, голова регіонального МО методистів та голів методичних об’єднань медичних фахових коледжів Вінницької області, привітала присутніх та побажала конструктивної роботи. Олександр БІЛІЧЕНКО –…
 • НЕЙРОБІОЛОГІЯ КОХАННЯ
  НЕЙРОБІОЛОГІЯ КОХАННЯ 07.03.2024р. студенти групи 1 з/т відвідали захід «Нейробіологія кохання», організаторами якого були Відділ молодіжної політики Вінницької міської ради та Вінницька молодіжна рада. Нейробіологія кохання - захід, який доводить, що наука це просто! Учасники дізнались: -Як утворюється почуття закоханості та кохання. -Чи може людина змінити свій гендер та що на це впливає. -Що таке материнський та батьківський інстинкт Розкрили для себе біологічні аспекти романтичних відносин. Обговорили, чи свідомо ми закохуємось, та за якими критеріями обираємо партнера/партнерку. І головне, як наш мозок…
 • МІЖ НАМИ ДІВЧАТАМИ
  МІЖ НАМИ ДІВЧАТАМИ 14.03.2024 р. студенти фельдшерського відділення групи 1фГ в рамках розширеного вивчення теми «Репродукція та розвиток» з предмету «Біологія та екологія» під керівництвом викладача Орлової В.Ф. відвідали захід «Між нами дівчатами. Відверта розмова з гінекологинею Іриною Кравчук» організаторами якого були Відділ молодіжної політики Вінницької міської ради, КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» та креативний простір «Level 80». На зустрічі студенти детально дізналися про: - як зберегти здоров’я репродуктивної системи; - інтимну гігієну; - як побороти невпевненість в собі та полюбити…
 • РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН
  РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН 14 березня 2024 р. на базі Погребищенського медичного фахового коледжу пройшов семінар-практикум для підвищення кваліфікації викладачів загальноосвітніх дисциплін медичних ЗФПО Вінницької обл. на тему «Особливості викладання загальноосвітніх дисциплін в умовах карантину та воєнного станів». Відкрила онлайн-захід методист Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, голова регіонального МО методистів та голів методичних об’єднань медичних фахових коледжів Вінницької обл. Сурсаєва І.С., яка привітала присутніх та побажала всім плідної праці. Під час семінару було заслухано й обговорено такі доповіді: «Законодавчі документи та…
 • ДОПОМОГА У ЛІКАРНІ ІМ. ЮЩЕНКА
  ДОПОМОГА У ЛІКАРНІ ІМ. ЮЩЕНКА В суботу 16 березня актив-група 1фБ відвідали хворих в лікарні Ющенко. Долучились до волонтерів , закупили зефір, печево, цукерки і туалетний папір. Нас впустили в дитяче відділення і дівчата Панич Марія та Юлія, Мосійчук Світлана і Кухарська Вікторія допомогли роздати солодощі для дітей та компот ( без нашої допомоги діти б мали лише какао і скибку хліба, а також сир, яким хтось теж пригостив дане відділення) Волонтери дуже вдячні за допомогу, тому що , як правило готують багато харчів, а…
 • МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ - ФАНТАСТИЧНИЙ ЛЬВІВ!
  МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ - ФАНТАСТИЧНИЙ ЛЬВІВ! Група 2 м.с А разом з куратором Лисенко Н.М. відвідали місто мрій - місто Лева, культурної столиці нашої країни. Львів невичерпний.Це не просто місто з історією, а місто з душею. cтуденти разом з куратором відвідали визначні і культурні місця Львова: пам' ятник і пектораль легендарного політичного діяча України Степану Бандері, церкви Святого Юра та Ежбети, Львівський театр опери та балету, захоплююча екскурсія на Арену Львів, що є одним із найновіших стадіонів в Європі , Львівський океанаріум. Це була незабутня подорож…
 • 100 МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК
  100 МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК 100 маскувальних сіток було виготовлено працівниками та студентами коледжу з грудня 2023 року! Кожну маскувальну сітку прикрашає емблема нашого закладу та солодкий подаруночок. Матеріали для виготовлення закуповуються за благодійні внески студентів, випускників та працівників коледжу. Сітки уже працюють для захисту військової техніки. Дякуємо за активність та небайдужість! Разом до перемоги!
 • ЗАСІДАННЯ ФОКУС-ГРУПИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ МЕДСЕСТРИНСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ
  ЗАСІДАННЯ ФОКУС-ГРУПИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ МЕДСЕСТРИНСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ 14 березня 2024 року відбулося засідання фокус – групи здобувачів освіти медсестринського відділення Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного. На зустрічі були присутні 20 студентів відділення 1-4 курсів , представники адміністрації ВМФК, завідувачі циклових комісій, куратори академічних груп, юрист коледжу. Модератор зустрічі, завідувач медсестринського відділення Цюрко Л. В., акцентувала увагу на питанні організації освітнього процесу на відділенні, взаємодії між студентами, викладачами та адміністрацією закладу освіти. Вона підкреслила значну роль здобувача освіти в навчальному процесі, засади студентоцентрованого навчання…
 • ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ
  ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ У ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного продовжуються Шевченківські читання з нагоди 210 - річчя великого митця та батька нашої поезії. Відео із заходу можна переглянути за посиланням
 • ЗАХІД "ВЕСНА-КРАСА"
  ЗАХІД "ВЕСНА-КРАСА" 12 березня 2024 року в актовій залі ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного пройшов масштабний захід «Весна-Краса», в якому згадували жінок, які приймають активну участь в допомозі на війні, і є душею нашої України. Медики. Військові …. Все це на відмінно виконує в уособленні Жінка. З привітальним словом виступив директор закладу, доцент, к.м.н., заслужений працівник освіти України Андрієвський Іван Юрійович. Директор вручив подяки працівникам коледжу, які впродовж періоду допомагали наближатися разом нам всім до перемоги.Студенти показували танцювальні та вокальні привітання. Відео…
 • РОБОТА ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ГРУПИ "МИЛОСЕРДЯ"
  РОБОТА ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ГРУПИ "МИЛОСЕРДЯ" 12 березня студенти-учасники волонтерської групи «Милосердя» та учасники художньої самодіяльності коледжу спільно з Вінницькою МО Товариства ЧХ України провели традиційну зустріч з жителями КУ «Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку», приурочену до 8 Березня - Міжнародного жіночого дня. Такі зустрічі давно вже стали звичними, але від того не менш очікуваними, для всіх учасників. Головною подією і окрасою заходу став концерт, у якому взяли участь Островська Анастасія (вокал, 1 м/с А), Кишук Сніжана (вокал, 4 м/с…
 • ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Запрошуємо усіх бажаючих на день відкритих дверей! 
 • ЗУСТРІЧ З ПИТАНЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
  ЗУСТРІЧ З ПИТАНЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В період з 4 по 8 березня 2024 року керівником відділу сприяння працевлаштуванню Берест Л.А було проведено зустрічі зі здобувачами освіти випускних груп мед сестринського, фельдшерського, зуботехнічного та фармацевтичного відділень Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад.Д.К.Заболотного з питань працевлаштування. Профорієнтаційна робота зі студентами була націлена на подальші їх дії після закінчення коледжу. Берест Л.А. проінформувала здобувачів освіти щодо розподілу та одержання направлень на роботу в заклади охорони здоров’я, провела роз’яснення щодо правильності проходження співбесіди з роботодавцем, а також професійної адаптації на…
 • ЗАСІДАННЯ ФОКУС-ГРУПИ СТУДЕНТІВ ЛАБОРАНТСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ
  ЗАСІДАННЯ ФОКУС-ГРУПИ СТУДЕНТІВ ЛАБОРАНТСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ 07.03.2024 року відбулося засідання фокус-групи студентів лаборантського відділення Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного (ВМФК) на тему «Організація освітнього процесу на лаборантському відділенні». На зустрічі були присутні 9 студентів 1-3 курсів лаборантського відділення, представники адміністрації ВМФК, викладачі ц/к спеціальних лабораторних дисциплін та куратори груп. Завідуюча відділенням Ілясова Ю.С. акцентувала увагу присутніх на забезпеченні координації взаємодії між студентством, викладачами відділення та адміністрацією коледжа. Вона підкреслила значну роль здобувача освіти в освітньому процесі, що ґрунтується на засадах студентоцентрованого навчання…
 • ЗАСІДАННЯ ФОКУС-ГРУПИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ФЕЛЬДШЕРСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ
  ЗАСІДАННЯ ФОКУС-ГРУПИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ФЕЛЬДШЕРСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ 6 березня 2024 відбулось засідання фокус – групи щодо обговорення змін процесу підготовки здобувачів освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр спеціальності «Лікувальна справа» Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного. На засіданні були присутні 12 здобувачів освіти фельдшерського відділення, голови циклових комісій клінічних дисциплін, заступники директора з навчальної та навчально-виробничої роботи. Керівник групи, завідуюча фельдшерського відділення Наталія Урюпа пояснила основні завдання фокус-групи та напрямки роботи, ознайомила з основними складовими освітньо-професійної програми. В результаті обговорення учасники напрацьовували пропозиції щодо покращення освітнього…
 • ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ
  ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ 7 березня 2024 року в рамках організації серії зустрічей зі стейкхолдерами фармацевтичних компаній завідувачкою відділенням «Фармації» Постольніковою Іриною було організовано зустріч для студентів ІІІ-го курса спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» з представниками мережі аптек «Конекс», м. Вінниця. Зустріч проводили завідувачка відділу управління персоналом ПП «Конекс» Севастьянова Тетяна Олександрівна та її заступник Кухарина Тетяна Вікторівна. Головною метою зустрічі було знайомство студентів з роботою фармацевтичної компанії «Конекс», її структурою, особливостями працевлаштування та перспективами розвитку в них як спеціаліста. У жвавій дискусії здобувачі…
 • ПІДТРИМУЄМО ТРЕТЮ ОКРЕМУ ШТУРМОВУ БРИГАДУ ЗСУ
  ПІДТРИМУЄМО ТРЕТЮ ОКРЕМУ ШТУРМОВУ БРИГАДУ ЗСУ За участі викладачів та адміністрації Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного для бійців Третьої окремої штурмової бригади ЗСУ, де служать наші випускники, були придбані троси на 10т. - 5 шт., домкрати - 5 шт., дроти високої наруги 500 ампер - 5 шт. Долучились і студенти, які відправили прапори і листи з щирими побажаннями перемоги.
 • ЗАХІД "ПУБЛІЧНІ ВИСТУПИ"
  ЗАХІД "ПУБЛІЧНІ ВИСТУПИ" 06 березня 2024 Громадська організація Ecoband провела захід в HUB «Місто Змістів» на тему «Публічні виступи» в рамках проєкту «Підтримка та розвиток підприємницьких навичок молоді Вінниччини та ВПО». Студенти нашого закладу також прийняли участь в даному заході і отримали сертифікати учасника.
 • ТЕАТРАЛЬНИЙ ВЕЧІР
  ТЕАТРАЛЬНИЙ ВЕЧІР 05 березня студенти 1 курсів відвідали театр ім. М.К. Садовського з виставою «Ціаністий калій. З молоком чи без».
 • SOFT SKILLS: ГНУЧКІ НАВИЧКИ ТА ВАЖЛИВІСТЬ ЇХ РОЗВИТКУ У МАЙБУТНІХ МЕДИКІВ
  SOFT SKILLS: ГНУЧКІ НАВИЧКИ ТА ВАЖЛИВІСТЬ ЇХ РОЗВИТКУ У МАЙБУТНІХ МЕДИКІВ 5.03 була проведена тематична виховна година "Soft skills: гнучкі навички та важливість їх розвитку у майбутніх медиків". Були розглянуті основні аспекти софт навичок, приведені приклади та можливості їх розвитку у студентів, а також розглянуті варіанти їх застосування при вивченні навчальних дисциплін.Викладач Коробко Ю.М., студенти групи 2 ф Б
 • СПІВПРАЦЯ З СТЕЙКХОЛДЕРАМИ – МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ВІНІНТЕРМЕД
  СПІВПРАЦЯ З СТЕЙКХОЛДЕРАМИ – МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ВІНІНТЕРМЕД 4 березня 2024 р. відбулась зустріч заступника головного лікаря з медсестринства Медичного центру Вінінтермед Ємельянової Валентини Миколаївни із здобувачами освіти випускних груп фельдшерського та медсестринського відділень, викладачами, завідувачами відділень коледжу, на якій були представлені особливості роботи та перспективи працевлаштування в галузі стоматології. Також під час зустрічі обговорювали питання удосконалення освітніх програм зі згаданих вище спеціальностей.Зустріч виявилась цікавою та стала корисною і для здобувачів освіти, і для викладачів, і для стейкхолдерів.
 • ЗАХІД В HUB «МІСТО ЗМІСТІВ»
  ЗАХІД В HUB «МІСТО ЗМІСТІВ» 4 березня 2024 року Студенською Радою Вінниччини було проведено захід в HUB «Місто Змістів» під назвою «Роль юриста у сучасному бізнесі». Студенти Вінницького медичного фахового коледжу прийняли участь і побували на заході, обмінювались досвідом та отримали круті знання!
 • ПРОВЕДЕННЯ СОЦІОЛОГІЧНИХ ОПИТУВАНЬ СЕРЕД СТУДЕНТІВ
  ПРОВЕДЕННЯ СОЦІОЛОГІЧНИХ ОПИТУВАНЬ СЕРЕД СТУДЕНТІВ Протягом тижня психологічна служба коледжу за сприянням заступниці директора з виховної роботи Марії Шостацької, провели ряд соціологічних опитувань серед студентів. Вивчалась думка здобувачів освіти стосовно користування соціальними мережами та відношення до он-лайн навчання. Опитування проводилось в он-лайн та оффлайн форматах. Результати анонімного опитування знаходяться у психологічної служби коледжу.
 • БЛАГОДІЙНИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНИЙ ВЕЧІР «МЕНІ ЩЕ ТАК ВКРАЇНА НЕ БОЛІЛА»
  БЛАГОДІЙНИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНИЙ ВЕЧІР «МЕНІ ЩЕ ТАК ВКРАЇНА НЕ БОЛІЛА» У перший день весни, група 1 з/т прийняла активну участь у літературно-музичному вечорі «Мені ще так Вкраїна не боліла», організаторами якого стали Відділ молодіжної політики Вінницької міської ради і КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання». Сьогодні для всіх українців питання свободи та волі, як ніколи є важливим. Ми всі спільно боремося за те, аби Український Гімн лунав на всій території України, у кожному куточку нашої незламної держави. Він закликає українців пам’ятати про минулу й сьогоденну славу Батьківщини, про високу…
 • ПЕРШИЙ ВІННИЦЬКИЙ ШКІЛЬНИЙ ДЕБАТНИЙ КУБОК ІМ. ВАЛЕНТИНА ОТАМАНОВСЬКОГО
  ПЕРШИЙ ВІННИЦЬКИЙ ШКІЛЬНИЙ ДЕБАТНИЙ КУБОК ІМ. ВАЛЕНТИНА ОТАМАНОВСЬКОГО 17-18 лютого у Вінницькому торговельно-економічному інституті, студенти групи 1 з/т прийняли участь у Вінницькому шкільному дебатному кубку ім. Валентина Отамановського. У заході брали участь 24 команди, загалом це 48 майбутніх потужних дебатерів, серед учасників були учні старших класів та студенти закладів нашого міста. Всього було 5 раундів за два дні, одна з команд 1 з/т на чолі із Вільчинським Владиславом вийшла у фінал дебатів і перемогла, інші отримали подарунки та титули. Такі заходи дають можливість покращити свої знання, навички у…
 • РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
  РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН Чергове регіональне методичне об’єднання викладачів суспільних дисциплін проведено27 лютого 2024 рокуна базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного. В засіданні взяли участь базовий методист коледжу Сурсаєва І.С. та завідувач навчально-методичним кабінетом Панасюк М.П. Заслухали наступні питання: 1. Трагічна доля української демографії. (Сокур Г.А. ВМФК). 2. Компетентнісний підхід до вивчення Основ філософських знань. (Павленко І.Ю. ВМФК). 3. Особливості викладання медичного права в закладі фахової передвищої освіти. (Городнюк М.І. ВМФК). 4. Оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти в умовах війни. (Саблук…
 • ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ВІДДІЛЕННЯ «ФАРМАЦІЇ» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ АПТЕЧНОЇ МЕРЕЖІ «АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» , «АПТЕКА 9-1-1»
  ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ВІДДІЛЕННЯ «ФАРМАЦІЇ» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ АПТЕЧНОЇ МЕРЕЖІ «АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» , «АПТЕКА 9-1-1» 29 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч викладачів фармацевтичних дисциплін, здобувачів освіти спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» зі стейкхолдером – Манарченко Юлією Володимирівною, менеджером з корпоративних комунікацій "Аптека 9-1-1". Під час зустрічі Манарченко Ю.В. представила до уваги студентів презентацію про професійну діяльність аптечних мереж «Аптека оптових цін» та «Аптека 9-1-1» та ознайомила з мотиваційними програмами для підбору кадрів аптек, висловила готовність сприяти практичній підготовці здобувачів освіти, надавати їм можливість проходження виробничої та переддипломної практики у мережі аптек «Аптека оптових цін» та…
 • ЗАСІДАННЯ ФОКУС-ГРУПИ СТУДЕНТІВ ЗУБОТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВІННИЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ІМ. АКАД. Д. К. ЗАБОЛОТНОГО
  ЗАСІДАННЯ ФОКУС-ГРУПИ СТУДЕНТІВ ЗУБОТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВІННИЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ІМ. АКАД. Д. К. ЗАБОЛОТНОГО 29.02.2024 року відбулося засідання фокус-групи студентів зуботехнічного відділення Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного (ВМФК) на тему «Організація освітнього процесу на зуботехнічному відділенні». На зустрічі були присутні 12 студентів 1-3 курсів зуботехнічного відділення, представники адміністрації ВМФК, викладачі ц/к зуботехнічних дисциплін та куратори груп. Завідуюча відділенням Ілясова Ю.С. акцентувала увагу присутніх на забезпеченні координації взаємодії між студентством, педагогічним колективом зуботехнічного відділення та адміністрацією коледжа. Вона підкреслила значну роль здобувача освіти в освітньому процесі, що ґрунтується на засадах студентоцентрованого…
 • ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 24.02.24 у Коледжі відбувся перший у цьому році «День відкритих дверей». Вступники та їх батьки, а також всі зацікавлені, були ознайомлені із історією та життям коледжу, основними датами вступної кампанії та особливостями вступу у 2024 році. Завдяки викладачам циклових комісій сестринської справи, фармацевтичних дисциплін, спеціальних-лабораторних дисциплін, зуботехнічних дисциплін, а також здобувачів освіти були проведені презентації спеціальностей і екскурсії по кабінетах профільних дисциплін. Всі ми знаємо, наскільки важливим буває перше враження! З метою заохочення і підвищення зацікавленості гостей до професії медичної…
 • ВИХОВНА ГОДИНА ДО 153 РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
  ВИХОВНА ГОДИНА ДО 153 РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ 25 лютого - День української жінки. Це свято засноване в честь Дня народження Лесі Українки - відомої письменниці, інтелектуалки, символу незламності та великої жаги до життя. Студенти груп 1 ф Б, 1 м/с А та 1 лаб під керівництвом викладачів-філологів Коваленко Г.Г., Хитрої І.В. та зав.бібліотекою Додонової О.М. зібралися на виховну годину, щоб разом погортати сторінки поезій Дочки Прометея, пригадати найяскравіші моменти її життя, а також вкотре відчути її велич духу, мужність та бажання прислужитися своєму народу. Леся Українка символізує…
 • ЗАСІДАННЯ ФОКУС-ГРУПИ СТУДЕНТІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВІННИЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ІМ.АКАД.Д.К.ЗАБОЛОТНОГО (ВМФК)
  ЗАСІДАННЯ ФОКУС-ГРУПИ СТУДЕНТІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВІННИЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ІМ.АКАД.Д.К.ЗАБОЛОТНОГО (ВМФК) Відбулось засідання фокус-групи студентів фармацевтичного відділення вінницького медичного фахового коледжу ім.акад.д.к.заболотного (ВМФК) на тему "Органіізація освітнього процесу на фармацевтичному відділені".
 • ВИХОВНА ГОДИНА «НЕБЕСНА СОТНЯ БІЛИХ ЖУРАВЛІВ»
  ВИХОВНА ГОДИНА «НЕБЕСНА СОТНЯ БІЛИХ ЖУРАВЛІВ» 20 лютого 2024 року в коледжі була проведена виховна година присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної сотні, за участю студентів групи 3м/с Б під керівництвом куратора Головенко Л.О. Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради нової України. На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості…
 • СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ відділення «ФАРМАЦІЇ»
  СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ відділення «ФАРМАЦІЇ» 20.02.2024 року в рамках співпраці зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми «Фармація» Ірина Постольнікова (завідувачка відділення) організувала онлайн-зустріч викладачів фармацевтичних дисциплін, студентів відділення з Іриною Миколаївною Нікітенко - представником мережі аптек «АНЦ», менеджером по роботі з навчальними закладами. Під час цього заходу студенти ІІІ курсу фармацевтичного відділення ознайомились з роботою компанії «АНЦ», з можливістю проходження виробничої та переддипломної практики, з перспективами працевлаштування та професійним розвитком фахівців з фармацевтичною освітою. На цій зустрічі Ірина Нікітенко наочно презентувала роботу мережі аптек «АНЦ». Матеріал доповіді…
 • ЗАГАЛЬНОКОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ
  ЗАГАЛЬНОКОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ На початку лютого викладачі-філологи провели перший етап олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсу. Мета заходу - підвищення інтересу студентів до поглибленого вивчення української мови; стимулювання розвитку філологічних здібностей студентів; виявлення учасника ІІ етапу обласної олімпіади з української мови.В олімпіаді брали участь 12 кращих знавців рідної мови з різних груп. Вони виконували сім складних завдань із орфографії, морфології, синтаксису. Призерами олімпіади, на думку журі, стали студентка гр. 2 ф А Асаула Наталія - 1 місце; студентка гр. 2 м/с…
 • РІДНА МОВА - РОДУ ОСНОВА
  РІДНА МОВА - РОДУ ОСНОВА 21 лютого - Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди у ВОУНБ ім. В. Отамановського студенти гр.3 лаб та 1 м/с А під керівництвом викладачів Коваленко Г.Г. та Шайдаюк О.І. відвідали літературно-мистецьке свято "Рідна мова - роду основа". Гостей вітали учні театрального відділення Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька», молодіжний ансамбль "Подолянка", представник Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА та Управління у справах національностей та релігій Вінницької ОВА . Також гостями заходу були науковці Вінниччини, письменники, які читали свої вірші, проголошували яскраві…
 • ВПЛИВ ФАКТОРІВ ЗОВНІШНЬОГО ТА ВНУТРІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ
  ВПЛИВ ФАКТОРІВ ЗОВНІШНЬОГО ТА ВНУТРІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ 20 лютого 2024р в рамках регіонального методичного об’єднання викладачів ЦК природничо-наукових та спец.-лабораторних дисциплін медичних коледжів Вінницької області у дистанційному форматі відбувся семінар на тему: «Вплив факторів зовнішнього та внутрішнього середовища на організм людини». Метою семінару були обмін кращими напрацюваннями з питань професійного вдосконалення в напрямку практичного використання ефективних засобів навчання в освітньому процесі при підготовці фахового молодшого бакалавра при формуванні професійних компетентностей здобувачів освіти, поширення ідей сучасної організації гурткової роботи та проєктної діяльності в освітнє середовище. Напрям семінару -…
 • ЗАХІД ДО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ
  ЗАХІД ДО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ У ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного пройшов захід до міжнародного дня рідної мови. Студенти розповідали важливість і значущість рідної української мови як символ державної символіки.
 • ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ
  ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного відзначають день Державного герба України.Державний герб України – це один із чотирьох офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією. 19 лютого 2024 року виповнюється 32 роки від дня затвердження Державного герба України. Як державний символ — Державний герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.
 • ЗАХІД ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ
  ЗАХІД ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ 15 лютого у нашому закладі Alma Mater відбувся чудовий захід присвячений до дня Закоханих. Виступили студенти з танцями та вокальними творами. Надзвичайно вразив народний колектив, танець контемпорарі у виконанні Городецької Валерії.Співали пісні Кишук Сніжана, Островська Анастасія, Дячук Єлизаветта. Також в коледжі відбулося справжнє «Одруження наосліп» та освідчення у коханні Будьте коханими!!!
 • ВІТАЄМО ДИРЕКТОРА - ПЕРЕМОЖЦЯ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ЛИЖНИХ ГОНОК!
  ВІТАЄМО ДИРЕКТОРА - ПЕРЕМОЖЦЯ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ЛИЖНИХ ГОНОК! Наші ветерани спорту продовжують підкорювати нові вершини! У фінському місті Вуокатті відбувся Чемпіонат світу з лижних гонок серед спортсменів середнього та старшого віку, в якому приймали участь 550 учасників з 28 країн.Збірна команда України, у складі якої двоє вінничан, посіла третє місце в естафеті 4 по 5 км. Вітаємо з чудовим результатом директора Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного Івана Андрієвського!Дякуємо, що прославляєте Україну та наш коледж, нових перемог!
 • ЛІРИЧНІ ЧИТАННЯ
  ЛІРИЧНІ ЧИТАННЯ Життя без кохання схоже на засохле дерево, що росте на кам’янистому ґрунті, - стверджує індійська народна мудрість. 14 лютого відзначають свято закоханих – день святого Валентина.Тож до цієї чудової події циклова комісія іноземних мов провела захід «Ліричні читання», де студенти нашого коледжу та заступник директора Марія Олександрівна Шостацька читали вірші напам’ять різними мовами світу. Звучали поезії сучасних українських письменників, класиків українського та світового масштабу, на українській, англійській та німецькій мові. Свято було наповнене коханням, щирими надіями та вірою. Любов не…
 • ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ В ПРОЦЕС ВИКЛАДАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ ТА ЛАТИНСЬКОЇ МОВИ В ЗАКЛАДАХ ФПО
  ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ В ПРОЦЕС ВИКЛАДАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ ТА ЛАТИНСЬКОЇ МОВИ В ЗАКЛАДАХ ФПО 13 лютого 2024 р на базі Вінницького медичного фахового коледжу відбулося чергове засідання викладачів іноземних мов та латинської мови медичних коледжів Вінницької області з теми «Впровадження новітніх технологій в процес викладання іноземних мов та латинської мови в закладах ФПО», на якому вивчався досвід викладачів регіону. Викладач ВМФК Олена Бронюк презентувала роботу гуртка з латинської мови, де продемонструвала фрагменти відкритого засідання, на якому студенти підтвердили, що латина і сьогодні використовується як міжнародна наукова мова у низці наук. Тому є абсолютно очевидним…
 • ЗАХІД "КІБЕРБЕЗПЕКА" У ЦЕНТРІ "КВАДРАТ"
  ЗАХІД "КІБЕРБЕЗПЕКА" У ЦЕНТРІ "КВАДРАТ" За підтримки Студентської ради Вінниччини 8 лютого 2024 року разом із студентами ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного групи 2 м/с А було проведено захід під назвою «Кібербезпека» у центрі «Квадрат» Студенти отримали багато цікавої інформації та змістовних знань.
 • ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
  ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Запрошуємо на День відкритих дверей у Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д.К.Заболотного 24.02 об 11:00.
 • СПІВПРАЦЯ З ВДПУ ІМ. М. КОЦЮБИНСЬКОГО - ПЕРСПЕКТИВИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
  СПІВПРАЦЯ З ВДПУ ІМ. М. КОЦЮБИНСЬКОГО - ПЕРСПЕКТИВИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ Реабілітація поранених військовослужбовців – не новий виклик для України. Лише від 2014 року і до початку повномасштабної війни, в нашій країні, за даними ООН, налічувалось від 9 до 10,5 тис. поранених бійців. Однак, зараз Україна зіткнулася із новою, рекордною кількістю військових, які потребують лікування, фізичної та психологічної реабілітації. 7 лютого 2024 року відбулася зустріч здобувачів освіти Вінницького медичного фахового коледжу імені акад. Д.К.Заболотного з представниками кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання та фізичної реабілітації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.…
 • ЯК ПРОТИДІЯТИ КІБЕРЗЛОЧИНУ
  ЯК ПРОТИДІЯТИ КІБЕРЗЛОЧИНУ 7 лютого до Вінницького медичного фахового коледжу завітали Інспектор ювенальноі превенції Відділу взаємодії з громадами Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області майор поліції Цвар Кристина Олександрівна та старший інспектор з оперативного пошуку та партнериства у сфері ІТ управління протидії кіберзлочину у Вінницькій області старший лейтенант поліції Задвернюк Марина Ігорівна. До дня безпеки в Інтернеті провели цікавий та змістовний просвітницький захід і наголосили, що потрібно робити, щоб не потрапити в сіті кіберзлочину.
 • ВЕЛИКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЗБІР СЕРЕД СТУДЕНТІВ
  ВЕЛИКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЗБІР СЕРЕД СТУДЕНТІВ В такі складні воєнні часи, волонтерська допомога дуже важлива для наших захисників. Студенти фельдшерського відділення, групи 2фА у 2023 році організували великий волонтерський збір серед студентів коледжу, для ІІІ окремої штурмової бригади, де служать наші випускники. В подяку за допомогу, нам надіслали іменний календар бригади. Дякуємо нашим захисникам за подарунок, за захист, та за можливість вчитися та розвиватися! Слава Україні! Героям Слава!
 • ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ
  ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ 6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Студенти першого курсу Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад. Д.К. Заболотного під керівництвом викладачів інформатики ЦК Природничо-наукових дисциплін створили та представили проектні роботи на тему "Безпека в Інтернеті", "Безпека Інтернет-банкінку". Викладачів та студентів запрошуємо ознайомитися з інформацією про безпечну роботу в Інтернеті та засвоїти базові правила гігієни, переглянувши освітній серіал "Персональна кібергігієна" в застосунку ДІЯ. 1з/т Кулачок В. проектна робота "Безпека Інтернет-банкінгу" 1 фарм А Цепла Н. проектна робота "Загрози при…
 • ТРЕНІНГ "НАДАННЯ ДОМЕДИЧНОЇ ТАКТИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
  ТРЕНІНГ "НАДАННЯ ДОМЕДИЧНОЇ ТАКТИЧНОЇ ДОПОМОГИ" 02.02.2024 р. студенти фельдшерського відділення групи 2фА (куратор Ісакова О.Л.) відвідали тренінг "Надання домедичної тактичної допомоги", який провів військовий медик Олександр з позивним "Їжак". В умовах повномасштабного вторгнення, це дуже корисна та актуальна інформація, яка дійсно може врятувати чиєсь життя. Наші другокурсники мали можливість побачити як діяти у надзвичайній ситуації і тепер з легкістю можуть надати домедичну тактичну допомогу пораненому.
 • ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ 2024: УКРАЇНА ВШАНОВУЄ 106-ТУ РІЧНИЦЮ БОЮ ПІД КРУТАМИ
  ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ 2024: УКРАЇНА ВШАНОВУЄ 106-ТУ РІЧНИЦЮ БОЮ ПІД КРУТАМИ 29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Бій під Крутами - історія У кінці грудня 1917-го уряд радянської Росії розпочав відкриту агресію проти Української Народної Республіки. Більшовиків дратувало проголошення Україною самостійності, тож Москва створила у Харкові окремий "український червоний уряд", який і оголосив війну незалежній частині держави. Наступ більшовиків українське військове командування очікувало…
 • ПОПОВНЕННЯ У РЯДАХ НАУКОВЦІВ КОЛЕДЖУ!
  ПОПОВНЕННЯ У РЯДАХ НАУКОВЦІВ КОЛЕДЖУ! Вітаємо Ільніцьку Т.С. із здобуттям ступеня доктора філософії!Завдяки нашим незламним захисникам та захисницям, які боронять Україну, другий рік поспіль в умовах воєнного стану не дивлячись на складні виклики сьогодення, науковці об’єднуються задля Перемоги, тримаючи міцний освітній фронт. Колектив Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад. Д.К. Заболотного щиро радіє примноженню здобутків нашого закладу та вітає серед науковців коледжу Ільніцьку Тетяну Сергіївну. З нагоди здобуття ступеня доктора філософії бажаємо Тетяні Сергіївні невичерпних творчих сил у подальшій науковій діяльності та впровадження нових методів та…
 • СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ
  СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ На 34 році життя пішла випускниця, студентка нашого коледжу Гаврилюк Тетяна Вікторівна, яка боролась за своє життя від важкого захворювання. Надзвичайно добра, позитивна, чуйна …… такою завжди пам’ятали її ми. Адміністрація закладу, викладачі та студенти висловлюють співчуття рідним та близьким Гаврилюк Тетяни Вікторівни. Пам’ятаємо. Сумуємо. Вічна пам’ять
 • СПІВПРАЦЯ ВІННИЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ІМ. АКАД. Д.К. ЗАБОЛОТНОГО З УМАНСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ ПЕДАГОГІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ
  СПІВПРАЦЯ ВІННИЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ІМ. АКАД. Д.К. ЗАБОЛОТНОГО З УМАНСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ ПЕДАГОГІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ В рамках угоди про співпрацю нашого коледжу з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини наші викладачі та студенти взяли участь в презентації “Вступ - 2024: алгоритм успішності”, яку провели Офіційний центр реєстрації КРЦОЯО та Приймальна комісія УДПУ імені Павла Тичини. Були проаналізовані ключові алгоритми вступної кампанії, кількість та види завдань, зміни прохідного балу, особливості фінансування навчання, пріоритети при поданні заяви та дані відповіді на питання, що ставили учасники зустрічі. Точні дати реєстрації на НМТ УЦОЯО ще не опублікував, але…
 • БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ
  БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ 10 січня студенти 1фБ групи з куратором Сопотніцькою О.Д. і хористи хр. Луки Кримського під керівництвом настоятеля храму Тютенка Володимира (нашого випускника фельдшерського відділення) відвідали Стрижавський будинок-інтернат.Хористи колядували, студенти грали в інтерактивні ігри з дітьми будинку-інтернату. Всі залишились задоволені і подарунками і розвагами. Всім учасникам було роздано солодкі подарунки. Крім солодких подарунків привезли шкарпетки, білизну і взуття кімнатне та зимове.Зустріч подарувала нам усім море емоцій і позитиву! А головне, що наша дружба дарує нам мрію про спільну перемогу і мир…
 • ВСЕСВІТНЯ АКЦІЯ 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА
  ВСЕСВІТНЯ АКЦІЯ 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА Щороку у світі наприкінці листопада відбувається важлива подія. Протягом 16 днів робиться особливий наголос на темі протидії та запобіганні насильству. Виклики останніх років, такі як пандемія ковіду та війна негативно впливають на рівень життя людей, що також обумовлює збільшення випадків насильства. Завдяки активації багатьох громадських організацій та державних установ в Україні підтримка Всесвітньої кампанії з року в рік проходить активно і змістовно. Зокрема в коледжі, психологічною службою було проведено ряд заходів, а саме:✓Створені навчальні стінгазети та бюлетні: "Насильству немає виправдання";…
 • З НОВИМ РОКОМ!
  З НОВИМ РОКОМ! Шановні здобувачі освіти, викладачі та працівники коледжу! Щиро вітаємо Вас з Новим роком та бажаємо всіх земних благ. Нехай же 2024-й рік подарує найголовніше — перемогу та мир. А ще — просте людське щастя та надію на світле майбутнє. Нехай наступні 12 місяців дивують тільки приємними новинами. Щасливого Нового року!
 • ГРАНТИ ЯК МОЖЛИВІСТЬ ПОПОВНЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ КОЛЕДЖУ
  ГРАНТИ ЯК МОЖЛИВІСТЬ ПОПОВНЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ КОЛЕДЖУ В рамках реалізації грантових можливостей ГО "МИ ВІННИЧАНИ" ЦК хірургічних дисциплін виграла та освоїла надані кошти. За проєктом планувалось придбання муляжів для зупинки критичних кровотеч. Ми стали набувачами двох наборів тренажерів для тампонування ранового каналу, які будуть використані для практичного навчання.
 • ДЯКУЄМО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ ЗА МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЯ!
  ДЯКУЄМО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ ЗА МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЯ! Студенти групи 1 м/с А до Різдвяно-Новорічних свят надіслали посилки татам, які захищають нашу країну в бойових умовах. Батьківський колектив і студенти закупили продукти тривалого терміну зберігання, принесли горіхи, сухофрукти. Значну допомогу надала волонтерська група «Бджоли Поділля», зокрема сублімовані гарячі страви, енергетичні продукти та ін. Усі наявні продукти студенти розподілили на 4 посилки і відправили у відповідні підрозділи, де несуть службу їхні тата. Також 12 грудня студенти групи 1 м/с А взяли активну участь в благодійному ярмарку на потреби ЗСУ,…
 • ЦЕНТР ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК
  ЦЕНТР ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК На базі ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного розгорнуто центр плетіння маскувальних сіток. До цієї важливої та нелегкої праці долучилися співробітники коледжу та здобувачі освіти. Запрошуємо усіх бажаючих!
 • МОЛОДІЖНЕ СВЯТО КАЛИТИ - УКРАЇНСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ ТА ЯРМАРКА ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ЗСУ
  МОЛОДІЖНЕ СВЯТО КАЛИТИ - УКРАЇНСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ ТА ЯРМАРКА ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ЗСУ 12.12 в коледжі відбувся відкритий виховний захід "Молодіжне свято калити. Українські вечорниці", за участю студентів груп 2 ф Б та 1 з/т. , яким вдалося передати справжню колоритну атмосферу фольклорного українського свята. Одразу після закінчення в холлі коледжу пройшла благодійна ярмарка, де всі гості мали змогу спробувати вареники, калиту, а також різноманітні смаколики, які приготували наші студенти. Всі кошти зібрані на ярмарці були передані для потреб наших героїв ЗСУ. Було зібрано 27350 грн. Кошти отримали представники Студентського самоврядування коледжу та…
 • ТИЖНЕВИК ЦК ХІРУРГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН "ЗНАННЯ ТА ВМІННЯ, ЯКІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ"
  ТИЖНЕВИК ЦК ХІРУРГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН "ЗНАННЯ ТА ВМІННЯ, ЯКІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ" З 20.11.23 р. по 24.11.23 р. циклова комісія хірургічних дисциплін провела тижневик на тему "Знання та вміння, які рятують життя". Протягом тижня здобувачі освіти фельдшерського та медсестринського відділень мали змогу під керівництвом викладачів хірургії та анестезіології- реаніматології ознайомитися та попрацювати з оснащенням сучасного реанімобіля, яким евакуюють поранених зі Сходу України. Роботу на сучасному обладнанні демонстрував та контролював викладач анестезіології та реаніматології Олександр Рикачевський. Оснащений автомобіль для навчальних цілей надано фондом нашого випускника Юрія Козака. Також в рамках тижневика хірургічних дисциплін…
 • ПОДОРОЖ У СВІТ МЕДИЦИНИ - НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ МЕДИЦИНИ ТА АТРАКЦІОН-МУЗЕЙ "ВСЕРЕДИНІ ЛЮДИНИ"
  ПОДОРОЖ У СВІТ МЕДИЦИНИ - НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ МЕДИЦИНИ ТА АТРАКЦІОН-МУЗЕЙ "ВСЕРЕДИНІ ЛЮДИНИ" Студенти груп 1фВ, 2фА, 2фВ та 2 з/т разом з кураторами Ружанською Н.М., Ісаковою О.Л., Без'язичною І.В., Хитрою І.В. та завідувачкою фельдшерського відділення Урюпою Н.І. 9 грудня 2023 р. здійснили екскурсію в м. Київ, де відвідали Національний музей медицини України, атракціон-музей "Всередині людини", прогулялись передноворічним Києвом, завітали на Аскольдову могилу та дізнались стародавні історії міста. В наймасштабнішому музеї медицини в Європі ми ознайомились з історією медицини з самого початку її зародження до сьогодення, стендовими експозиціями, оригінальними інтер'єрами, з портретними фігурами…
 • ТАЄМНИЙ САНТА
  ТАЄМНИЙ САНТА Сьогодні в коледжі відбулось справжнє свято. Адже студенти 1 з/т запровадили акцію для студентів та викладачів під назвою: «Таємний Санта». Студенти витягували записки і готували один для одного подарунки. До акції долучились викладачі: Шостацька М.О., Коробко Ю.М., Орлова В.Ф., Саблук О.О. Щира подяка студентам! Студенти Медики - найкреативніші!
 • ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ
  ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ 7 грудня у Вінницькому медичному фаховому коледжі відбувся Флешмоб до Дня української хустки. Викладачі та студенти прийняли активну участь і носили хустку як український національний атрибут, символ жіночності нашої культури. Хустка - елемент національного костюму, символ жіночності, вона завжди вважалась оберегом. Здобувачі освіти та викладачі коледжу доєднались до флешмобу, присвяченому Дню української хустки. Плекаємо свої традиції, пишаємось українським мистецтвом!
 • ОЛІМПІАДА З НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН: «ФАРМАКОЛОГІЯ» І «ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЕКОНОМІКА ФАРМАЦІЇ»
  ОЛІМПІАДА З НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН: «ФАРМАКОЛОГІЯ» І «ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЕКОНОМІКА ФАРМАЦІЇ» 06.12.2023 року відбулася бінарна внутрішньоколеджна олімпіада з навчальних дисциплін: «Фармакологія» і «Організація та економіка фармації » серед студентів ІІІ курсу фармацевтичного відділення, яку провели викладачі фармацевтичних дисциплін Глушко Н.В. та Войтенко О.Г. Олімпіада проходила у два етапи:І етап – тестування з 30 запитаннями на платформі Classtime в режимі реального часу з транслюванням на проектор, де всі присутні мали можливість спостерігати за результатами. ІІ етап – практичний тур, який включав вирішення ситуаційних завдань. Тестування і практичний тур були розроблені відповідно до…
 • ПРИВІТАННЯ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
  ПРИВІТАННЯ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ Студенти 2 Ф Б відвідали та привітали зі святом Збройних Сил України військових в центрі реабілітації м. Вінниці на чолі з викладачем Коробко Ю.М.
 • ПОДЯКА БО "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПРОМІНЬ ПЕРЕМОГИ"!
  ПОДЯКА БО "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПРОМІНЬ ПЕРЕМОГИ"! Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д.К. Заболотного висловлює щиру подяку БО ''Благодійний фонд ''Промінь Перемоги'' в особі директора Янковського Миколи Володимировича за подарований цикловій комісії природничо-наукових дисциплін проєктор HITACHI CR-TW2505. Це надасть змогу доповнити освітній процес візуалізацією навчального матеріалу що значно покращить рівень підготовки здобувачів освіти.
 • ВИХОВНА ГОДИНА "ДАНИЛО КИРИЛОВИЧ ЗАБОЛОТНИЙ"
  ВИХОВНА ГОДИНА "ДАНИЛО КИРИЛОВИЧ ЗАБОЛОТНИЙ" 6 грудня 2023 р. у ВМФК була проведена відкрита виховна година на тему "Данило Кирилович Заболотний". Групи 2 мс Б і 4 мс В, куратори Поліщук Т.В., Кучанська Г.Б. Студенти розповідали про біографію Д.К. Заболотного, його внесок у розвиток науки, нагороди, а також представили цікаві фото та інформацію про музей, який відвідують наші студенти.
 • ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ - ВІТАННЯ ДІТЯМ
  ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ - ВІТАННЯ ДІТЯМ Сьогодні, 6 грудня 2023р, в День Св. Миколая, студенти коледжу відвідали дітей, позбавлених батьківського піклування. Вони привітали вихованців підшефного будинку дітей з патологією нервовоі системи та порушенням психіки смаколиками, предметами гішієни, допомагали персоналу закладу по догляду за дітьми. Також до вітань діток долучились і наші викладачі:заступник директора з виховної роботі Шостацька М.О., психолог коледжуДробович Н.В, соціальний педагог Швець С.В.
 • РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТЕРАПЕВТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН
  РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТЕРАПЕВТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН 23.11.23 р. Цикловою комісією терапевтичних дисциплін ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного було проведене регіональне методичне об’єднання (РМО) викладачів терапевтичних дисциплін. В рамках (РМО) викладачів терапевтичних дисциплін в онлайн-форматі була проведена науково-методична конференція: «Шляхи оптимізації науково-дослідницької роботи студентів на цикловій комісії терапевтичних дисциплін в умовах сьогодення. Олімпіади як найбільш поширена і масова форма організації науково-дослідницької роботи студентів». На засіданні були присутні: адміністрація коледжу - в.о. директора Інна Сірак, заступник директора з навчальної роботи Оксана Лампіцька, методисти коледжу: Світлана Круглікова, Інна Сурсаєва,…
 • 6 ГРУДНЯ — ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
  6 ГРУДНЯ — ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил — свято, яке від часу його заснування тридцятиліття тому завжди зустрічали з гордістю та пошаною. Особливого значення День Збройних Сил України набув від 2014 року, після початку збройної російської агресії проти українського народу та держави. Тоді воїни Збройних Сил України з честю виконали своє призначення, зупинивши підступного ворога на сході країни. Воістину загальнонаціональним це свято стало після початку широкомасштабного нападу російської федерації на Україну. Сьогодні ми вдруге відзначаємо День Збройних Сил України…
 • УЧАСТЬ В ТРЕНІНГУ "БЕЗПЕЧНІ МІСТА ТА БЕЗПЕЧНІ ГРОМАДСЬКІ ПРОСТОРИ ДЛЯ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ"
  УЧАСТЬ В ТРЕНІНГУ "БЕЗПЕЧНІ МІСТА ТА БЕЗПЕЧНІ ГРОМАДСЬКІ ПРОСТОРИ ДЛЯ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ" На базі Громадської організації "Соціальна перспектива" 5 грудня 2023 пройшов тренінг "Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат", який відбувся за проєктом "Безпечне місто та освіта у світлі РПД 1325. Вінничина". В тренінгу взяли участь здобувачі освіти 1 курсу фельдшерського відділення Городецька Валерія та Кухарська Вікторія (1фБ). Основною метою проєкту є підтримка виконання положень Регіонального плану дій 1325 "Жінки. Мир. Безпека" на Вінничині. Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримці Уряду Об'єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.…