Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Среда, 17 Апрель 2024 08:45
Оцените материал
(0 голосов)

16.04.24р на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного відбувся семінар-практикум в рамках регіонального методичного об'єднання керівників та викладачів фізичного виховання, на тему: "Методика проведення занять з фізичної культури зі студентами з порушенням постави, які відносяться до спеціальної медичної групи". В семінарі-практикумі прийняли участь 14 учасників з регіону.
З вітальним словом виступила Інна СУРСАЄВА – методист Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного, голова регіонального МО методистів та голів методичних об’єднань медичних фахових коледжів Вінницької області, кандидат педагогічних наук.
Кирило СОЦЬКИЙ – голова регіонального МО керівників та викладачів фізичного виховання, викладач-методист Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, кандидат педагогічних наук виступив зі вступним словом.
Майстер-клас заняття з фізичної культури зі студентами з порушенням постави, які відносяться до спеціальної медичної групи показала Тетяна ДЬОМКІНА, викладач фізичного виховання, керівник фізичного виховання ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного.
З доповіддю на тему: «Роль тренерської роботи викладача при вихованні у студентів інтересу до занять фізичною культурою та її місце у підвищенні рівня спортивних здобутків коледжу» виступила Олена БУРТОВА, викладач фізичного виховання ВМФК ім. акад. Д. К. Заболотного, майстер спорту України з волейболу.
З доповіддю на тему «Методика проведення занять з фізичної культури зі студентами, які відносяться до спеціальної медичної групи» виступив Денис Король, викладач фізичного виховання ПМФК.
Практикуючий психолог ВМФК ім. акад. Д. К. Заболотного Наталія ДРОБОВИЧ виступила з презантацією на тему: «Організація роботи зі студентами та їх психологічна підтримка в умовах війни».
Підвели підсумки роботи РМО 2023-2024 н.р., обговорили план роботи на наступний навчальний 2024-2025 н.р.

Последнее изменение Четверг, 18 Апрель 2024 16:05