Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ПОДОРОЖ ДО ЗАКАРПАТТЯ

Понедельник, 22 Апрель 2024 07:24
Оцените материал
(0 голосов)

13-14 квітня групи 2 з/т, 2 ф А, 2 ф В, 2 фарм А та 1 ф В з кураторами Хитрою І.В., Ісаковою О.Л., Без'язичною І.В. та Ружанською Н.М., заст.директора Лампіцькою О.К. відвідали сонячне Закарпаття.
Першого дня зачарувало нас місто Ужгород. Це столиця Закарпаття, одне з найкрасивіших міст центральної Європи, що розкинулось на перехресті українського, угорського та словацького кордонів.
Відвідали замок "Паланок", який можна побачити з будь-якої точки, а з фортецею пов"язане і назва міста, і його доля.
Наступна наша зупинка була у санаторії "Карпати", тут ми побачили палац Шенборнів, який наче витягнутий з казок та нагадує чарівний замок.
Другий день ми розпочали з екскурсії до озера Синевир. Найкрасивішим та найглибшим озером України. Також зробили зупинку біля реабілітаційного центру "Бурий ведмідь".
Після нього відправились на гору Гимба та піднялись на канатно-крісельному підйомнику. Остання наша зупинка була на водоспаді Шипіт.
Ця подорож була насиченою та дуже інформативною. Вперед відкривати краєвиди України!