Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЗАСІДАННЯ ГУРТКА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Вторник, 16 Май 2023 04:45
Оцените материал
(0 голосов)

У сучасному світі знання іноземних мов  стало необхідністю. Сьогодні   ми спілкуємося англійською в усіх сферах життя – бізнесі, подорожах, науці, навчанні,  музиці, фільмах, літературі – цей список можна продовжувати безкінечно. Ті, хто думають, що мова ніколи їм не знадобиться, дуже помиляються,
адже, знання англійської мови – це  квиток, що відкриває шлях в  світ, повний кар’єрних перспектив , можливостей для навчання, корисної інформації, розваг, вигідних покупок і цікавих знайомств.

27.04.2023 р відбулося чергове  заняття гуртка з англійської мови для студентів Вінницького медичного фахового коледжу ім. Д.К. Заболотного. Викладач- керівник гуртка вміло поєднує  вимогливе ставлення до рівня знань, дисципліни та поваги до студентів. Наші студенти володіють  глибокими знаннями з англійської мови та зацікавлені у її вдосконаленні.

Для проведення заняття було обрано тему, яку студенти коледжу попередньо самі запропонували для обговорення, а саме , перегляд художнього фільму. Під час заняття студентів було ознайомлено з різними жанрами кінематографу, професіями людей, які задіяні у процесі створенні фільмів, автоматизовано вживання нових лексичних одиниць у комунікативних ситуаціях.

У навчальних, виховних та розвиваючих цілях було продемонстровано уривок з американського фільму «Miss Peregrine`s Home For Peculiar Children» з Євою Грін у головній ролі. Фільм викликав велике зацікавлення у студентів, що стимулювало активне обговорювання сюжету. Слід зазначити, що студенти вміло оперують як лексичним, так і граматичним матеріалом, проявляють стійкі уміння і навички у ситуаціях усного спілкування.

Розвиток інтересу студентів до вивчення іноземних мов є, по-перше, могутнім фактором розвиваючого впливу на студента в цілому, по-друге,  засобом удосконалення таких комунікативних умінь, як чітке оформлення думки, формулювання запитання, ведення діалогу, по-третє, потужним джерелом нової соціокультурної інформації, яка потребує з боку студента постійного аналізу, порівняння, оцінювання тощо. Поєднання цих трьох чинників зумовлює суттєві можливості іноземної мови у формуванні мислення студента. Студенти  коледжу виявляють великий інтерес до вивчення іноземної мови, тому вони дуже зацікавленні у проведенні гуртків з англійської мови  і чекають на нові цікаві теми для обговорення на наступних засіданнях гуртка.

                                                                                    Викладач  іноземної мови                                                                                                   Гайдаржи О.А.