Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

igotis

igotis

Щороку в третю суботу вересня в Україні святкують День фармацевта. 
Група 2 фармацевтів А на чолі з куратором Черчик Н.Л. та завідувачкою відділення Постольніковою І.М. вітають з цим святом усіх, хто трудиться у фармацевтичній промисловості, викладачів та студентів.
Бажаємо нових здобутків, здійснення усіх задумів, міцного здоров'я. Нехай ваша плідна праця набирає нового змісту, збагачується досвідом та приносить задоволення від виконаного обов'язку перед людьми, які так чекають на вашу допомогу. Зі святом!

 

07 вересня 2022 року відбувся інструктаж та навчання викладачів та співробітників Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного з цивільного захисту. Був детально описаний та продемонстрований порядок дій та евакуація з будівлі під час повітряної тривоги. Інструктаж був проведений фахівцем ВЗЗ ПНС у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області старшим лейтенантом служби ЦЗ Грох Валерією Олександрівною.

Оскільки новий навчальний рік у Вінницькому медичному коледжі в умовах воєнного стану почався онлайн, можливостей для особистого ближчого знайомства зі студентами нового набору стало трішки менше. Але завдяки новітнім технологіям ми маємо змогу активно працювати і знайомитись онлайн. З цією метою, на фельдшерському відділенні було розроблено сайт присвячений групі 1 ф Б, де можна ближче ознайомитись з офіційними заходами проведеними в групі, керівництвом групи, волонтерською діяльністю та талановитими студентами які навчаються в групі. Сайт розроблений куратором групи Коробко Юлією Миколаївною за сприяння зав.відділенням Урюпи Наталії Іванівни та студентів даної групи.

1 фельдшера Б

Шановні першокурсники! Вступивши до Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного ви обрали нелегку, але актуальну та шляхетну професію. Адміністрація коледжу вітає вас із початком незвіданого, цікавого і, водночас, нелегкого шляху до пізнання, нових звершень та самостійного життя. Нехай ваші здібності та наполегливість стануть у нагоді до підкорення нових вершин знань.

Шановні студенти! Бажаємо вам бути відкритими до знань, прагнути до нових мрій та досягнення цілей. Нехай здобута у Вінницькому медичному фаховому коледжі освітня інформація стає для вас стимулом до професійних звершень.

Шановні колеги! У цей нелегкий час зичимо вам успіхів у вашій шляхетній і святій справі. Наснаги, терпіння та жаги до здобуття нових умінь та навичок!

Усім миру та благополуччя! З Днем знань!

 

Директор

Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного

Андрієвський Іван Юрійович та адміністрація коледжу

 

30 серпня 2022 року відбулось засідання педагогічної ради Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного.

 

На засіданні були розглянуті наступні питання:

 1. Вибори секретаря педагогічної ради.

 2. Звіт про роботу ВМФК за 2021-2022 н.р. - Лампіцька О. К.

 3. Затвердження колективного договору на 2022-2025 н.р. – Городнюк М. І.

 4. Підсумки роботи приймальної комісії – Моцяка Ю. М.

 5. Різне.

20 травня 2022 року у коледжі відбулось п’яте засідання методичної ради в онлайн-режимі.  

В протоколі методичної ради №4 за 15 березня 2022 року зазначено,  що узв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

Prev12345678910Next
Страница 1 из 18

Останні новини

 • ВИСВІТЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗАКЛАД ОСВІТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
  Докладно про все - на нашому сайтіі
 • З днем фармацевтичного працівника!
  З днем фармацевтичного працівника! Щороку в третю суботу вересня в Україні святкують День фармацевта. Група 2 фармацевтів А на чолі з куратором Черчик Н.Л. та завідувачкою відділення Постольніковою І.М. вітають з цим святом усіх, хто трудиться у фармацевтичній промисловості, викладачів та студентів. Бажаємо нових здобутків, здійснення усіх задумів, міцного здоров'я. Нехай ваша плідна праця набирає нового змісту, збагачується досвідом та приносить задоволення від виконаного обов'язку перед людьми, які так чекають на вашу допомогу. Зі святом!
 • ІНСТРУКТАЖ ТА НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СПІВРОБІТНИКІВ КОЛЕДЖУ НА ВИПАДОКЕВАКУАЦІЇ З БУДІВЛІ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ
  07 вересня 2022 року відбувся інструктаж та навчання викладачів та співробітників Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного з цивільного захисту. Був детально описаний та продемонстрований порядок дій та евакуація з будівлі під час повітряної тривоги. Інструктаж був проведений фахівцем ВЗЗ ПНС у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області старшим лейтенантом служби ЦЗ Грох Валерією Олександрівною.
 • ЗНАЙОМСТВО ЗІ СТУДЕНТАМИ В СУЧАСНОМУ ФОРМАТІ
  Оскільки новий навчальний рік у Вінницькому медичному коледжі в умовах воєнного стану почався онлайн, можливостей для особистого ближчого знайомства зі студентами нового набору стало трішки менше. Але завдяки новітнім технологіям ми маємо змогу активно працювати і знайомитись онлайн. З цією метою, на фельдшерському відділенні було розроблено сайт присвячений групі 1 ф Б, де можна ближче ознайомитись з офіційними заходами проведеними в групі, керівництвом групи, волонтерською діяльністю та талановитими студентами які навчаються в групі. Сайт розроблений куратором групи Коробко Юлією Миколаївною…
 • ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ, ЗВЕРШЕННЯ ТА ЗНАННЯ!
  ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ, ЗВЕРШЕННЯ ТА ЗНАННЯ! Шановні першокурсники! Вступивши до Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного ви обрали нелегку, але актуальну та шляхетну професію. Адміністрація коледжу вітає вас із початком незвіданого, цікавого і, водночас, нелегкого шляху до пізнання, нових звершень та самостійного життя. Нехай ваші здібності та наполегливість стануть у нагоді до підкорення нових вершин знань. Шановні студенти! Бажаємо вам бути відкритими до знань, прагнути до нових мрій та досягнення цілей. Нехай здобута у Вінницькому медичному фаховому коледжі освітня інформація стає для вас стимулом до…
 • ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ
  30 серпня 2022 року відбулось засідання педагогічної ради Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного. На засіданні були розглянуті наступні питання: Вибори секретаря педагогічної ради. Звіт про роботу ВМФК за 2021-2022 н.р. - Лампіцька О. К. Затвердження колективного договору на 2022-2025 н.р. – Городнюк М. І. Підсумки роботи приймальної комісії – Моцяка Ю. М. Різне.
 • НАШІ - НАЙКРАЩІ
  НАШІ - НАЙКРАЩІ На змаганнях Summer Dance Stars 2022, що проходили у м. Кишинів (Молдова), п‘ять пар достойно представили нашу країну, та нашу Вінницю. Окрім чудових результатів, усі отримали безцінний досвід, довели усім, що Україна незламна, і навіть у такий важкий час для нашої країни, молодь продовжує розвиватись, займатись своєю улюбленою справою заради великої перемоги. Переможцями у цій важкій битві стали студент групи 1 фельдшера «Б» Богдан Короп разом із своєю партнеркою Веронікою Мамай. На змагання вони взяли із собою прапор України, який…
 • ПРОЕКТ КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ. ОБГОВОРЕНННЯ
  переглянути ПРОЕКТ
 • УКРАЇНА - ЦЕ Я!
  УКРАЇНА - ЦЕ Я! Виховна година в групі 4 медсестри "Б" куратора Кучанської Г.Б.
 • ЗВІТ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ПЕДІАТРІЇ
  деталі доступні за посиланням
 • ВИХОВНА ГОДИНА НА ТЕМУ: "ПО ВСЬОМУ СВІТУ "СЛАВА УКРАЇНІ!"
  ВИХОВНА ГОДИНА НА ТЕМУ: "ПО ВСЬОМУ СВІТУ "СЛАВА УКРАЇНІ!"  В групі 3м/с А 20.06.22 куратором групи Бондаренко Н.В. проведена патріотична виховна година на тему: "По всьому світу "Слава Україні!" Студенти виступили з доповідями: "Підтримка України країнами світу" (Гуменюк Вікторія), "Українські зірки, які творять історію" (Чайковська Анастасія), «Думки захисників у віршах» (Хмура Анастасія та Осавлюк Світлана), авторський вірш-відеоролик "Україна сьогодення" (Кошина Софія), вірш-відеоролик "Герої не вмирають" (Іськова Анастасія), виконала пісню "Україна-це ми" Осавлюк Світлана та відеоролик студентів групи "Україна сьогодення".
 • ПОПОВНЕННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СПЕЦІАЛІСТАМИ
  ПОПОВНЕННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СПЕЦІАЛІСТАМИ Сьогодні отримали дипломи випускники відділення «лікувальна справа». Заступниця директора коледжу з навчальної роботи Лампіцька О.К. побажала випускникам жити і працювати під мирним небом, завідувачка відділення «лікувальна справа» Урюпа Н.І. відзначила, що випускники мають взяти участь у відбудові нашої країни, зруйнованої російськими загарбниками, куратор Ісакова О.Л. побажала здійснення мрій та мирного майбутнього. Бажаємо щасливої долі нашим випускникам і чекаємо на нових абітурієнтів, адже приймальна комісія вже розпочала свою роботу.
 • ПЕРША ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА
  Корисні матеріали щодо надання першої психологічної допомоги
 • ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ
  ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ Починаючи з 1988 року, 31 травня в Україні щорічно відзначається Всесвітній день без тютюну. За сприяння Відділу молодіжної політики Вінницької міської ради в Молодіжному центрі "Квадрат" проведено інтерактивний тренінг, спікером якого стала завідувачка фельдшерського відділення Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного Наталія Урюпа, а також Марія Болячок та Єлизавета Урюпа. Спікери-медики обґрунтували звичку паління та принципи її знешкодження, адже культ паління поширюється незалежно від віку, статті або ж національності. Які існують кроки відмови від куріння та ще багато…
 • ЕКСКУРСІЯ ДО КАТАКОМБ
  ЕКСКУРСІЯ ДО КАТАКОМБ Тривалі карантинні заходи, воєнний стан призвели до того, що студенти мало спілкуються, рідко виходять з дому, зосереджені на негативній інформації. Тому надзвичайно важливо підтримувати психоемоційний стан студентів. З цією метою викладачі Коробко Ю.М. та Рикачевський О.В. (куратор групи 1 фельдшера «Б») організували екскурсію до Вінницьких катакомб. Під час якої студенти дізнавалися про таємниці, що сховані глибоко під землею. Дорогою до храму Юлія Миколаївна розповідала багато цікавого. Зокрема про пані Прунмаєр та чому вона стоїть біля готелю «Франція». Учасники екскурсії оглянули…
 • ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ
  Колектив коледжу сумує з приводу смерті нашої колеги Бідоленко Наталії Борисівни. Наталія Борисівна - відповідальний, досвідчений викладач, протягом багатьох років працювала в приймальній комісії, завідувала фельдшерським відділенням, нагороджена знаком «Відмінник освіти України». Наталія Борисівна назавжди залишиться в наших серцях чуйною, доброю, мудрою людиною. Світла пам'ять…
 • ОБЛАСНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
  ОБЛАСНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ Досвідом ефективного використання онлайн-інструментів в умовах воєнного часу поділилась викладач Вінницького медичного фахового коледжу ім. Д.К. Заболотного Світлана Єрмощенко в рамках роботи обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології. Он-лайн семінар з підвищення кваліфікації викладачів хімії та біології закладів фахової передвищої освіти було проведено на базі ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж ВНАУ». Питанням застосування інтерактивних методів та прийомів була присвячена доповідь викладача хімії ВСП ТПФК ВНАУ Тетяни Горбачук, яка окреслила переваги використання електронного навчального середовища Learning Apps в освітньому процесі при…
 • ОСВІТЯНСЬКИЙ ФРОНТ
  ОСВІТЯНСЬКИЙ ФРОНТ Як виховувати молодь так, щоб вона була здатна захищати Україну? Як протистояти російській пропаганді і розвінчувати міфи Путіна? Сьогодні у нас є свій освітянський інформаційний фронт, а тому на базі Вінницького медичного фахового коледжу імені акад. Д.К. Заболотного відбулось методичне об’єднання викладачів суспільних дисциплін, учасниками якого стали 66 викладачів закладів фахової передвищої освіти Вінницької області. З вітальним словом від імені адміністрації коледжу звернулась методист коледжу к.п.н. Сурсаєва І.С. Було проведено семінар-практикум на тему «Викладання суспільних дисциплін в умовах воєнного стану».…
 • ПОРАДИ ПІД ЧАС ВІЙНИ
  10 порад як залишитися продуктивними під час війни Симптом фантомної тривоги
 • З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ
  З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ Дорогі наші медичні сестри! Сьогодні, 12 травня, вітаємо вас з Міжнародним днем медичної сестри. Бажаємо любові та мудрості, сил та стійкості. Дякуємо вам за працю. Слава Україні!
 • ЗНАТИ ЩОБ ВИЖИТИ
  Друзі, рекомендована до ознайомлення інформацію про поводження у військовий час - ЗНАТИ ЩОБ ВИЖИТИ. Створено за сприяння викладачів коледжу: Тихолаз Ю,, Петринич О,, Челідзе Ю., Біліченко О., Рикачевський О.
 • Протидія гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу
  Переглянути матеріал
 • ДЕНЬ ЄДНАННЯ
  В День єднання колектив коледжу під піднятим прапором та при виконанні Державного гімну України.
 • ПЕРЕСТАЛО БИТИСЯ СЕРЦЕ ТАРАСЮКА ВОЛОДИМИРА СЕМЕНОВИЧА
  Адміністрація Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад. Д.К.Заболотного з глибоким сумом повідомляє, що 6 лютого 2022 року перестало битися серце заслуженого лікаря України, професора Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова, директора Вінницького медичного коледжу з 1984р. до 2003 р. - Тарасюка Володимира Семеновича. Він пройшов земний шлях з добром у серці до людей, з любов’ю до своєї справи, завжди в потрібну хвилину приходив на допомогу. У пам’яті всіх, хто його знав, назавжди залишиться світлий образ хорошого лікаря, відповідального керівника, щирої та доброзичливої…
 • ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
  У звязку з погіршенням епідеміологічної ситуації у Вінницькій області, спричиненої поширенням респіраторної хвороби COVID-19, з 31.01.2022. заборонено відвідування коледжу здобувачами освіти. Освітній процес проводиться в дистанційному режимі.
 • ОГОЛОШЕННЯ
 • НОВОРІЧНІ ПРИВІТАННЯ
  Клуб коледжу привітав викладачів та студентів з прийдешніми новорічними святами.
 • ОЛІМПІАДА З НЕОРГАНІЧНОЇ ХІМІЇ
  Викладачка Єрмощенко С.А. провела олімпіаду з неорганічної хімії серед студентів 2 курсу спеціальності "Фармація, промислова фармація".
 • БЛАГОДІЙНІСТЬ
  Волонтери коледжу на чолі з Швець А.Л. провели акцію «Привітай дитину, позбавлену батьківського піклування, з днем «Святого Миколая».
 • ВИХОВНА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА АКАДЕМІКУ ЗАБОЛОТНОМУ
  Куратор 4 медсестер «Б» Кучанська Г.Б. та завідуюча медсестринським віділенням Цюрко Л.В. провели виховну годину, присвячену академіку Д.К.Заболотному.
 • ПРИБОРКУВАЧ ЕПІДЕМІЙ - ДАНИЛО КИРИЛОВИЧ ЗАБОЛОТНИЙ
  Відділом медичних наук Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва разом з бібліотекою Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного та групою здобувачів освіти (3 фельдшера «Б») була проведена інформаційна година «Приборкувач епідемій - Данило Кирилович Заболотний», присвячена дню народження науковця та сторічному ювілею коледжу.
 • ЗАБОЛОТНИЙ - ВИДАТНИЙ ЕПІДЕМІОЛОГ
  В групах ІІІ фармацевти «А», ІІ фармацевти «Б», І лаборанти проведена виховна година, присвячена вшануванню пам'яті видатного українського епідеміолога Д.К. Заболотного.
 • CLIL, LIVERWORKSHEETS, QUIZLET
  Викладачка іноземної мови Гайдай Н.В. провела майстер-клас «Застосування технології CLIL при вивченні іноземної мови за професійним спрямуванням на основі онлайн-сервісів Liveworksheets та Quizlet».
 • ОЛІМПІАДА З ФАРМАКОЛОГІЇ
  Олімпіада з навчальної дисципліни "Фармакологія та медична рецептура" відбулась під керівництвом викладача Коробко Ю.М. серед студентів 3 курсу медсестринського відділення.
 • СУЧАСНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  Під час регіонального методичного об’єднання викладачів циклових комісій природничо-наукових та спец.-лабораторних дисциплін коледжів Вінницького регіону проведено навчально-методичний семінар на тему: «Сучасні педагогічні технології»:
 • МАЙСТЕР-КЛАС З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
  Оскільки більшу частину свого вільного часу сучасний студент проводить в Інтернеті, було б доречно привчити його використовувати навчальні інтернет-ресурси, а саме навчальні інтернет-сайти, які містять певну інформацію, об’єднану під однією адресою. 2.12.2021 р. викладач іноземної мови Беднарчик М.В. провела презентаційний онлайн майстер-клас з теми «Використання інтернет-ресурсів на заняттях з іноземної мови за професійним спрямуванням».
 • ОЛІМПІАДА З МІКРОБІОЛОГІЇ
  Олімпіада з мікробіології серед студентів спеціальності «Сестринська справа» була проведена в онлайн режимі. Її переможцями стали: І місце – Цюрко Єлизавета (3 м/с А),
 • ОЛІМПІАДА З ПЕДІАТРІЇ
  На цикловій комісії педіатрії серед студентів 4 курсу «Лікувальна справа» відбулася онлайн-олімпіада на тему: «Повітряно-краплинні інфекції у дітей».
 • АНІМАЦІЙНІ РОЛИКИ З ТЕМАТИКИ СПРИЯННЯ СОЦІАЛЬНІЙ ІНТЕГРАЦІЇ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
  Анімаційний ролик «Онлайн академія усвідомленого громадянина» (ізсурдоперекладом); Анімаційний ролик «Критичне мислення» (із сурдоперекладом); Анімаційний ролик «Власна програма підтримки» (із сурдоперекладом); Анімаційний ролик «Ставайте волонтерами» (із сурдоперекладом); Анімаційний ролик «Волонтерство» (із сурдоперекладом).
 • ВІТАЄМО!
  ВІТАЄМО!!!Викладачів Кіржу Н.В. та Черчик Н.Л. із присвоєнням наукового ступеню Доктор філософії
 • ЛІНКИ ВІЗИТУ АКРЕДИТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ
  Павло ЯВОРСЬКИЙ приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom. ІD 34230 Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д.К. Заболотного ОП «Сестринська справа»
 • АКРЕДИТАЦІЙНА ЕКСПЕРТИЗА
  З 25.10.2021 р. розпочинається акредитаційна експертиза за спеціальністю 223 Медсестринство освітньої програми «Сестринська справа» за першим рівнем вищої освіти.