Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ІІ ВНУТРІШНЬОКОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЗА ПРОФСПРЯМУВАННЯМ

Пятница, 10 Март 2023 20:34
Оцените материал
(0 голосов)

2 березня в нашому коледжі пройшла ІІ внутрішньоколеджна олімпіада з англійської мови за профспрямуванням, в якій змагалися студенти третіх та четвертих курсів всіх відділень.

Олімпіади з англійської мови за професійним спрямуванням стають традицією нашого коледжу, нероздільною з основним навчальним процесом, так як дають можливість студентам перевірити та оцінити свій рівень знань . Але головною метою олімпіади завжди залишається підвищення мотивації та зацікавленності до вивчення предмету.

Загальновідомо, що викладачі циклової іноземних мов знаходяться у постійному творчому пошуку. Ось і цього разу для олімпіади була обрана нова онлайн платформа ProProfs – сучасний сервіс для створення тестів та опитувальників, особливістю якого є не лише обчислення загальної кількості отриманих студентом балів, але й детальний аналіз кожної роботи та статистика успішності з окремо взятих завдань.

Команда учасників виконувала нелегкі завдання, які іноді потребували не лише знання предмету, а й логічного мислення та ерудованості. Всі учасники показали високий рівень предметної підготовки, але в боротьбі перемагають найсильніші.

Отож, вітаємо переможців! Перше місце розділили Брошко Наталя, 3фА та Полуйчак Катя, 3 мс А (викладач Галайденко С.А.). Друге місце посіли Пилявець Ілля, 4фА (викладач Данілевич О.П.) та Гоцуляк Анна, 3 мс А (викладач Гайдаржі О.А.). Третє місце - у студентів Вівсяної Марії ( 3фБ) та Кислиці Яни (3фА) ( викладач Галайденко С.А.). Так тримати!

Всі учасники олімпіади отримали не лише новий досвід, а й сертифікати участі , а переможців нагороджено сертифікатами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Последнее изменение Четверг, 16 Март 2023 10:41